Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ceturtās apvienotās Neretas novada sporta spēles 1

Pagājušās nedēļas nogalē Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas stadionā notika jau ceturtās apvienotās Neretas novada sporta spēles, kurās sportisti par uzvaru cīnījās gan komandu sportaveidos, gan individuāli. 

Gan komandās, gan individuāli

Spēļu organizators Imants Silavs stāsta, ka šīs spēles tradicionāli notiek pirmajā sestdienā pēc Jāņiem, un tajās piedalās sportisti ne tikai no četriem Neretas novada pagastiem, bet arī no tuvākajiem novadiem, piemēram, no Jaunjelgavas, Ilūkstes un Viesītes.
Spēlēs izcīnīja piecus kausus komandu sportaveidos — pludmales volejbolā, strītbolā un futbolā — un noskaidroja labākos spēlētājus vairākās individuālajās sacensībās: basketbola soda metienos, volejbola piespēļu precizitātē, florbola tehnikas elementos, tāllēkšanā no vietas, šaušanā ar peintbola šauteni. Drošākie savus spēkus varēja izmēģināt, arī šaujot ar pneimatisko pistoli un šauteni.

Iegūst divus kausus

Futbolā komandā bija septiņi spēlētāji, un par uzvaru šajā sportaveidā sacentās septiņas vīriešu komandas. Pirmo vietu izcīnīja “Koijoti” (Jaunjelgava), otro — “Ilūkste”, trešo — “Givova” (Viesīte).
Pludmales volejbolu spēlēja četras sieviešu, sešas vīriešu un divas veterānu komandas. Sieviešu konkurencē pirmo vietu ieguva “Džamala”, otro — “Amatieres”, trešo — “Dace un Iluta”, visas no Neretas.

Vīriešu konkurencē pludmales volejbolā uzvarēja Neretas un Jelgavas apvienotā komanda “Buda”, otro vietu izcīnīja “SSK LV” (Nereta), trešo — “Jānis&Jānis” (Rīga). Senioru konkurencē šī komanda triumfēja, iegūstot divus kausus, bet otrajā vietā atstājot Neretas un Viesītes apvienoto komandu “A7”.
Strītbolā sešu komandu konkurencē uzvarēja “Neretieši”, otrā vieta — “Pilskalnei” (Ilūkste), trešā — “Mazzalvei 2”.

Met soda metienus

Basketbola soda metienos vīriešu konkurencē pirmo vietu ieguva Armands Šimens, otro — Māris Vāverāns, trešo — Jānis Kaniņš. Sieviešu sacensībās pirmo vietu izcīnīja Laura Saldovere, otro — Iluta Simčera, trešo — Zane Vadzīte.
Volejbolā piespēļu precizitātē vīriešu konkurencē uzvarēja Intars Osītis un Daira Silava, otro vietu ieguva Edgars Barvinskis un Laura Skovronska, trešo — Imants Silavs un Mārtiņš Putnieks. Sieviešu sacensībās pirmā vieta Paulai Kalniņai un Agijai Sidorovai, otrā — Dairai Silavai un Laurai Skovronskai.
Tāllēkšanā no vietas sievietēm uzvarēja Agija Sidorova (2,30 m), otro vietu ieguva Laura Skovron-ska (2,28 m), trešo — Dace Butenaite (2,27 m). Savukārt vīriešu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Armands Šimens (3,03 m), otro — Edgars Jalovčuks (2,92 m), trešo — Mareks Bogdanovs (2,90 m).

“Sapņi atgriezīsies”

Izmēģinot spēkus florbola tehnikas elementos, labākais bija Armands Šimens, otro vietu izcīnīja Haralds Vanags, trešo — Māris Cepurītis.
Šaušanā ar peintbola šauteni sieviešu konkurencē precīzākā bija Dace Soida, otrajā vietā Laura Laučiška, trešajā — Liene Kudule. Vīriešu sacensībās uzvarēja Ser-gejs Avreicevičs, otrajā vietā — Rihards Zubanovs, trešajā — Māris Kalnupelnieks.

Sporta spēļu organizators Imants Silavs stāsta, ka nākamais lielākais sporta pasākums gaidāms 4. augustā, kad notiks Neretas pagasta sporta spēles “Sapņi atgriežas”, kas pagājušajā gadā naudas trūkuma dēļ nenotika. Imants Silavs sola daudz plašāku svētku programmu un iespēju izmēģināt spēkus kādā no sportaveidiem visiem neretiešiem un viesiem.

Komentāri 1

līdaka

Ja jau pat Neretā sporta spēles pārvērstas māžošanās, tad ko tur vairs.......... Kā tas var būt, ja sporta spēlēs nav īstā volejbola! Pie tam vēl Neretā, ja kādreiz Latvijas jauniešu izlases komanda volejbolā, kas bija komplektēta no Neretas un Viesītes vidusskolām, PSRS izcīnīja sudraba medaļas.

pirms 6 gadiem, 2012.07.10 12:11

Sports