Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bebru pagasta skeitparkā aizvadītas ekstrēmo sportaveidu sacensības

20 dalībnieki spēkiem mērojās braukšanā ar skrituļslidām, skeitdēli un BMX velosipēdiem. Jauniešu sniegumu vērtēja trīs tiesnešu žūrija — Bebru pagasta sporta dzīves organizators Artis Zvejnieks, Bebru pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Pabērza un Lība Zukule.

Slaloma disciplīna bija vieglāka un jautrāka. Sacensību dalībniekiem vajadzēja līkločiem apbraukt 20 puslitra pudeles, kuras bija novietotas 1,8 metru attālumā viena no otras, uz asfaltētā tenisa laukuma izveidojot burta „U’” veida maršrutu. Dalībniekus vērtēja pēc trasē pavadītā laika, kuram tika pieskaitītas 10 sekundes par katru kļūdu (apgāztu vai izlaistu pudeli). Individuālajā programmā jauniešus vērtēja pēc izpildīto elementu skaita, to sarežģītības pakāpes un demonstrējuma vizuālā kopskata.

Dalībnieku rezultātus abām disciplīnām vērtēja kopā,  tomēr ar ātrākajiem trases laikiem (bez soda laika) izcēlās Krišjānis Dadzītis, Kristers Barons , Raivis Žabinskis, Artis Dandēns, Armands Melderis un Krists Bitenbinders. Soda laiku ieviestās korekcijas noteica katras grupas labākos braucējus.

Vecuma grupā līdz 16 gadiem pirmo vietu ieguva Krišjānis Dadzītis, otro — Reinis Šiballo, trešo — Daniels Voitkunskis. Par uzvarētāju grupā virs 16 gadiem kļuva Artis Dandēns, otro vietu izcīnīja Armands Melderis, trešo — Ingars Makareni.

11 līdz 16 gadu konkurencē labākais bija Krists Bitenbinders, aiz sevis atstājot Juri Bitenbinderu. Labu sniegumu rādīja arī jaunākie sacensību dalībnieki, vecuma grupā līdz 10 gadiem uzvaru izcīnīja Edijs Kosmačevskis, otro Edvards Mozga, trešo — Andrejs Tomass Zvejnieks.

Vienīgā drosmīgā meitene, Lelde Sīpola, kas piedalījās sacensībās, savā grupā izcīnīja pirmo vietu.

Rezultātu vērtēšanā ņēma vērā abu disciplīnu kopvērtējumu. Labākais sniegums uz rampām un augstāko žūrijas vērtējumu saņēma Juris Bitenbinders (18 punkti), Krists Bitenbinders (23 punkti), Reinis Šiballo (24 punkti), Daniels Voitkunskis (24 punkti), Armands Meldreris (26 punkti), Krišjānis Dadzītis (27 punkti), Artis Dandēns (27 punkti) un Ingars Makareni (28 punkti).

Foto: Lība Zukule

Citi sporta veidi