Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pļaviņu spēkavīri izcīna trešo vietu 1

Līvānos notika pirmais Latgales Reģiona Kausa posms – Līvānu novada čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma. Visvairāk punktus guva komanda „Bauska”, ļaujot otro vietu izcīnīt komandai „Rembate”, bet trešo – „Pļaviņas”.

Pļaviņu komandā startēja Sanita  Bērziņa, Staņislavs  Molčanovs, Juris Djukarevs, Rolands Kraučs, Sergejs  Jerseslavcevs, Deniss Skulteckis, Aleksandrs  Andronovs, Igors Posvenčuks, Deniss Pogodins, Dairis  Baltābols, Mārtiņš  Zviedrāns, Rolands Vjaters, Jevgenijs Sņegirevs un Vitālijs Sņegirevs. 


Šogad sacensībās piedalījās 115 spēka sporta atlēti no 12 komandām. Godalgotas medaļas sportisti izcīnīja katrā svara kategorijā, bet absolūti labākos sportistus katrā grupā noteica pēc Vilksa koeficienta, ņemot vērā sportista svaru un paceltos kilogramus.

Sacensību rezultātus un spēcīgākos sportistus katrā svara kategorijā var apskatīt: http://www.powerliftings.lv/?page=comments&id=1297.

Sieviešu konkurencē cīņa par absolūti labākās titulu bija sīva, jo sportistēm Tatjanai Spakovai (līdz 57 kg) un Janai Jansonei (līdz 57 kg) gan personīgais svars, gan uzspiestie kilogrami (60 kg) bija vienādi. Tatjana Spakova ieguva pirmo vietu, savukārt Jana Jansone no Jelgavas sporta kluba „Apolons” palika otrajā vietā. Trešā spēcīgākā bija Zane Krūmiņa (līdz 63 kg) no Valmieras sporta kluba „Spēka Pasaule”, kura arī sacensībās uzspieda 60 kg, bet svarā bija nedaudz smagāka.

Jauniešu grupā līdz 18 gadiem pirmo vietu izcīnīja komandas „Rembate” sportists Armands Riža (līdz 66 kg), uzspiežot 107,5 kg. Otro vietu ieguva Māris Pastars (līdz 66 kg) ar uzspiestajiem 105 kg. Savukārt trešais labākais rezultāts absolūtajā vērtējumā bija „Rembate” atlētam Orestam Jurkstim (līdz 83 kg), uzspiežot 117,5 kg.
Junioru grupā līdz 23 gadiem Mārtiņš Samsons (līdz 93 kg) no sporta kluba „Apolons” ar uzspiestajiem 180 kg izcīnīja pirmo vietu. Otro vietu ieņēma „Apolons” sportists Agnis Briģis (120+ kg), uzspiežot 190 kg. Trešais spēcīgākais bija Intars Sauskājs (līdz 120 kg), uzspiežot 170 kg.

Open grupā Pēteris Isajevs (120 + kg) no kluba „Olymp” kļuva par absolūti spēcīgāko, uzspiežot 280 kg. Otro vietu ieņēma Aizkraukles sporta centra atlēts Gints Reinholds (līdz 93 kg) ar rezultātu 187,5 kg. Dainis Tkačovs (līdz 120 kg) arī no kluba „Olymp” sacensībās uzspieda 197,5 kg un kļuva par trešo spēcīgāko vīru.
Senioru vecuma grupā virs 40 gadiem Arnis Mazurs (līdz 105 kg) uzspieda 172,5 kg un izcīnīja pirmo vietu. Edgars Savickis (120+ kg) no komandas „Bauska” ierindojās otrajā vietā ar paceltajiem 175 kg. Alvils Nelsons (līdz 105 kg) no komandas „Rembate” palika trešajā vietā ar uzspiestajiem 150 kg.

Starp spēcīgākajiem senioriem virs 50 gadiem Dainis Zaķis (līdz 93 kg) no komandas „Bauska” ar uzspiestajiem 150 kg ierindojās pirmajā vietā. Daiņa komandas biedrs Juris Červids (līdz 74 kg) izcīnīja otro vietu, uzspiežot 122,5 kg. Aivars Gailītis (līdz 120 kg) no komandas „Rembate” sacensībās uzspieda 152,5 kg un ieguva trešo vietu.

Gados cienījamāko senioru vecuma grupā virs 60 gadiem konkurenci par absolūti spēcīgāko titulu radīja 5 sportisti. Dainis Reinholds (120+ kg) no Aizkraukles sporta centra komandas sacensībās pacēla 202,5 kg un kļuva par absolūti spēcīgāko senioru šajā grupā. Jānis Babris no komandas „Rembate” izcīnīja otro vietu ar paceltajiem 150 kg. Savukārt Antans Klevinskis (līdz 83 kg) no Jāņa Āboliņa sporta kluba sacensībās pacēla 125 kg un ierindojās trešajā vietā.

Līvānu novada čempionāts bija pirmais Latgales Reģiona Kausa posms, kur komandas varēja izcīnīt pirmos punktus, lai pretendētu uz spēcīgākās Latgales komandas titulu. Latgales Kausa posmi notiks vēl jūnijā Daugavpilī un septembrī Rēzeknē. Vienlaikus sacensības bija Latvijas Kausa izcīņas pauerliftingā 6. posms.

Līvānu novada čempionātu spiešanā guļus bez ekipējuma organizēja Līvānu novada dome sadarbībā ar Latvijas Pauerliftinga federāciju. Sacensības atbalstīja Latvijas Sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija, pārstrādes uzņēmums „Rosība” un veikals http://veikals.sp.lv/.

Komentāri 1

bizmarite4

Man prieks par Pļaviņu spēkavīriem! Lai veicas arī turpmāk Pļaviņu vārdu iznest saulītē:)

pirms 3 gadiem, 2015.04.14 15:51

Citi sporta veidi