Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ērgļos notiks Ziemas festivāls

Latvijas Sporta federāciju padome, aicinot būt fiziski aktīviem ziemā, kopā ar 125 brīvprātīgajiem gatavojas Ziemas festivālam Ērgļos, kas norisināsies no 2. līdz 3. martam, un aicina ikvienu izbaudīt bezmaksas treniņus snovbordā, distanču slēpošanā un kalnu slēpošanā pieredzējušu treneru – olimpieša Renāra Dorša, skeitbordista Gerda Sīmaņa, un biatlona trenera Māra Čakara – vadībā.

Ziemas festivāla vēstnesis Dāvis Zvejnieks: “Lai dzīvotu kvalitatīvu dzīvi, galvenais ir gribasspēks, motivācija, vēlme kaut ko sasniegt un uzlabot savu pašsajūtu! Atslēgas vārds šim visam ir fiziskās aktivitātes – arī ziemā, gan pastaigājoties, gan piedaloties bezmaksas treniņos, gatavojoties Ziemas festivālam! Ieteikums no profesionāliem sportistiem? Velc cepuri un cimdus un dodies izbaudīt dabas bagātību – sniegu!”

Latvijas Skolu ziemas Olimpiskā festivāla (turpmāk – Ziemas festivāls) komanda parūpējusies par bezmaksas treniņiem, uz kuriem aicināts ikviens interesents, iepriekš piesakot dalību. Lielu atsaucību Gulbenē piedzīvojis bezmaksas treniņš distanču slēpošanā biatlona trenera Māra Čakara vadībā.

Siguldas pilsētas trasē bezmaksas treniņš milzu slalomā notiks 28. februārī (plkst. 16:00–17:30) olimpieša Renāra Dorša vadībā (tālr. 29221194).

Siguldā notiks arī snovborda treniņi Gerda Sīmaņa vadībā (pirmais treniņš bez maksas). 26. februārī treniņš notiks Kaķīškalnā (plkst. 18:30–20:00) un 22. februārī – Siguldas pilsētas trasē (plkst. 18:30–20:00). Pieteikšanās pa tālr. 29262255 vai, rakstot uz e-pastu: watertosnow@gmail.com.

Ziemas festivālā Ērgļos tiks noskaidroti labākie slēpošanā, snovbordā, biatlonā, slidošanā, hokejā, ziemas orientēšanās sportā, ragaviņu braukšanā, kērlingā, lielajā skolu stafetē un ziemas skriešanā ģimenēm.

Ziemas festivālā piedalīties tiek aicināts ikviens Latvijas skolēns vecumā no 10 līdz 19 gadiem. Par pieteikšanos Ziemas festivālam skolēnus aicina jautāt klašu audzinātājiem un sporta skolotājiem. Šobrīd dalību pieteikušas jau 50 skolas un pieteikšanās turpināsies līdz 2018. gada 27. februārim. Organizatoru komandai pievienojušies jau 125 brīvprātīgie – Ērgļu vidusskolas skolēni un skolotāji.

Ziemas festivāla organizatorisko vadību nodrošina Latvijas Sporta federāciju padome sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju, Ērgļu novada pašvaldību, sporta veidu federācijām un Viešūra kalnu.

Sekot aktualitātēm iespējams interneta vietnēs Instagram: @lsfp_lv; un Facebook: @lsfp.lv, Twitter: @LSFP_LV.

Pievienoties Ziemas festivāla jauniešiem iespējams gan kā skatītājiem, gan sportojot un daloties ar piedzīvoto sociālajos tīklos ar mirkļbirkām “ZiemasFestivals” un  “BeActiveLatvia”.

Sports