Sapratu

Gatavojas nākamajām veterānu spēlēm

Latvijas pašvaldību sporta veterānu (senioru) savienības 49. sporta spēlēs, kas notika Jūrmalā, piedalījās arī Aiz­kraukles un Kokneses novada apvienotā vieglatlētu komanda un izcīnīja sešpa­dsmit zelta, astoņas sudraba un četras bronzas medaļas.

Aizkraukles un Kokneses novada koman­das sastāvā bija četrpadsmit sportistu, kuri startēja vairākos vieglatlētikas veidos un volejbolā. Iršu volejbolisti vecuma grupā 45+ volejbolā izcīnīja trešo vietu.
Iegūtās pirmās vietas un izcīnītās medaļas komandu ieskaitē nodrošināja astoto vietu, bet absolūtajā vērtējumā (deviņos sportaveidos) Aizkraukles un Kokneses novada apvienotā komanda izcīnīja septīto vietu. Lielāko novadu vērtējumā deviņos sportaveidos komanda bija trešajā vietā. “Izcīnīto trešo vietu lielāko novadu grupā vērtēju kā labu sasniegumu, sadarbojoties abu kaimiņu novadu sporta veterāniem. Nākamgad jau piecdesmitās — jubilejas — veterānu sporta spēles. Esam optimistiski noskaņoti un gatavoties tām sāksim jau tagad, lai arī nākamgad izdotos startēt tikpat veiksmīgi,” teic komandas pārstāvis Arvīds Vītols.

* vesera mešanā — 2. vieta (29,96 m).

Jauktajā zviedru stafetē (100 m + 200 m +400 m + 800 m) piedalījās Anna Lulle, Ainārs Kvedaravičs, Baiba Lulle un Aigars Rublis, izcīnot septīto vietu (4:19,8).