Godalgas studentu mačos

Divas dienas Ogres sporta centra stadionā norisinājās Latvijas augstskolu studentu 27. universiādes sacensības vieglatlētikā. Uz goda pjedestāla kāpa vairāki bijušie Aizkraukles novada sporta skolas audzēkņi, kas tagad pārstāv savas jaunās mācību iestādes.

400 metru skrējienā pārliecinoši ātrākais bija aizkrauklietis Ilvars Ieviņš (LLU, 50,89 s). Ilvars kopā ar komandas biedriem izcīnīja vēl divas medaļas — zeltu 4x400 metru stafetē, bronzu 4x100 metru stafetē. Koknesietis Ilmārs Kalniņš (LU) trīssoļlēkšanā ieguva zelta godalgu, aizlecot 14,22 metrus tālu. Savukārt Ritvars Kalniņš (LSPA) 100 metru sprintā finišēja kā trešais ātrākais (11,10 s). Ilmārs ar skolasbiedriem 4x100 metru stafetē izcīnīja pirmo vietu. 5000 metru skrējienā ātrākais bija koknesietis Jānis Višķers (LU), kurš distanci veica 15:21,00 min. Sieviešu konkurencē augstlēkšanā nepārspēta palika jaunjelgaviete Madara Onužāne-Saliņa (LU). Madara sacensībās pārvarēja 1,75 metru augstumā novietoto latiņu. Līdz ar to sieviešu konkurencē 10 komandu kopvērtējumā Latvijas Universitātes komanda izcīnīja trešo vietu (283 punkti), savukārt vīriešu grupā pārstāvēta, bija tikai piecas augstskolas — uzvarēja LSPA sportisti (667 p.), trešajā vietā LLU pārstāvji (478 p.), savukārt LU studenti palika ceturtie (412 p.).