Sapratu

“I am Floorball” sīvā cīņā pārspēj lielvārdiešus

Aizkraukles novada vidusskolas sporta zālē aizvadītas vienības “Silarozes” rīkotā florbola čempionāta septītās kārtas spēles. Vislielāko interesi radīja vakara pirmās spēles iznākums starp turnīra vienām no spēcīgākajām vienībām — Lielvārdes komandu un “I am Floorball”.

Abas komandas jau no spēles pirmajām sekundēm rādīja ātru un asu spēli. Spēlētāju sniegums bija līdzvērtīgs, tas spriedzi darīja lielāku. Mača otrajā minūtē spēles rezultātu atklāja vienības “I am Floorball” spēlētājs Adrians Mihailovs. Puslaika vidū pārsvaru palielināja Artūrs Narogs (2:0). Taču jau pēc minūtes pretinieki atgādināja — atslābt nedrīkst ne uz mirkli. Vispirms precīzu raidījumu veica Lielvārdes komandas spēlētājs Jānis Gerasimovs, tad, spēlējot vairākumā, situāciju izmantoja Markus Nazarovs. Tas komandu cīņu atgrieza sākumposmā — neizšķirts (2:2). Atlikušajā puslaikā komandas guva vienādu vārtu skaitu, dodoties pārtraukumā, rezultātu tablo rādīja 5:5.

Tikpat spraiga cīņa laukumā turpinājās spēles otrajā pusē. Spriedze bija tik liela, ka pāris spēlētāju to neizturēja, un sākās neliela grūstīšanās. Konfliktu ātri apturēja sacensību tiesneši, grēkāžiem bija iespēja atvēsināties un padomāt, sēžot uz noraidīto soliņa. Pāris punktu vadībā izvirzījās vienība “I am Floorball”, pusotru minūti pirms mača beigām Lielvārdes florbolisti vārtsargu aizvietoja ar vēl vienu laukuma spēlētāju. Taktika darbojās, vienus vārtus izdevās atgūt, taču jau nākamajā uzbrukumā komandas “I am Floorball” spēlētājam Gatim Eglem izdevās pārtvert bumbiņu un ar tālmetienu raidīt to tukšajos pretinieku vārtos. Vienība “I am Floorball” uzvarēja mačā ar 9:7. Uzvarētāju komandā ar trīs vārtu guvumiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Artūrs Narogs, tikpat reižu precīzs pretinieku vārtu priekšā bija viņa komandas biedrs Gatis Egle. Lielvārdes komandā rezultatīvākais spēlētājs bija Markus Nazarovs (četri vārtu guvumi un rezultatīva piespēle).

Pēc neilgas atpūtas lielvārdieši atkal devās laukumā, šoreiz viņu pretinieki bija Vecbebru spēlētāji. Šajā cīņā Lielvārdes komanda izteikti dominēja, pirmais puslaiks beidzās ar pārākumu — 8:0. Atskanot spēles beigu signālam, komanda svinēja uzvaru ar 13:4. Komandas “Lielvārde” labā trīs vārtus guva un divas rezultatīvas piespēles veica Arvo Vītoliņš, savukārt Vecbebru sastāvā ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Krists Bitenbinders, un Juris Tomaševskis (juniors) ar vienu vārtu guvumu un divām rezultatīvām piespēlēm.

Smaga cīņa — skaista uzvara. Vienība “I am Floorball” aizraujošā mačā ar 9:7 pārspēja lielvārdiešus.