Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Irši zied” jau otro gadu 1

Iršos jau otro reizi atjaunotajā Pērses pamatskolas sporta laukumā norisinājās volejbola sacensības “Irši zied”.

Sacensībās piedalījās sešas vīriešu komandas. Atsaucīgi bija bebrēnieši, kas startēja ar divām komandām, kā arī Aizkraukles, Madonas, Kokneses, pat Mārupes volejbolisti. Šoreiz patīkami pārsteidza Bebru jauniešu komandas spēle. Redzams, puiši var un grib spēlēt un pašreiz krāj pieredzi.
Trešo vietu līdzīgā spēlē ieguva komanda “Jaukteņi”, kurā spēlēja Māris Kravalis, Reinis Otto (no Aizkraukles), Jānis Vitte (Irši), Raivis Bambulis (Rīga). Finālspēlē ar rezultātu 2:1 savu pārākumu apliecināja komanda “Irši” (Modris Vilcāns, Raitis Zukulis, Kaspars Greļs, Arnis Grunšteins), otrajā vietā “Svešie — 2” (Imants Ungurs, Vladislavs Laba, Oļegs Uhvatkins, Armands Knēģeris).
Medaļas un balvas saņēma pirmo triju vietu ieguvēji. Pusdienās dalībnieki tika cienāti ar auksto zupu, debesis virs Iršiem bija mānīgas, bet labvēlīgi noskaņotas – viss par to, lai arī nākamgad jūlija sākumā sacensības “Irši zied” notiek!

Komentāri 1

Sports