Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsludināta pieteikšanās Aizkraukles kausam telpu futbolā 2017

Līdz 21. novembrim ikvienam interesentam ir iespēja pieteikt savas komandas dalību Aizkraukles kausam telpu futbolā. Pirmais posms 26. novembrī pulksten 10:00!

Turnīra izspēles kārtībā paredzēta tāda pati kā bija šajā vasarā – spēles tik organizētas kā posmi, katrā posmā visas komandas aizvadīs pa 2 līdz 3 spēlēm. Spēles notiks Aizkraukles novada sporta centra hallē nedēļas nogalēs. Starp spēlēm būs konkursi skatītājiem un spēlētājiem, kuros būs iespēja nopelnīt balvas no turnīra atbalstītājiem. Par pozitīvu atmosfēru sacensību laikā rūpēsies dīdžejs. Par svarīgākajiem spēļu posmiem veidosim foto un video apskatus.

Pirmais sacensību posms paredzēts 26. novembrī pulksten 10:00. Pārējo posmu grafiki tiks publicēti pēc tam, kad būs zināms precīzs komandu skaits, kas startēs turnīrā. Ja turnīrā startēs līdz 8 komandām, tad izspēlēti tiks 2 apļi. Ja 8 vai vairāk komandas, tad 1 aplis un play-off. Precīzi spēļu laiki un grafiki būs zināmi pēc tam, kad noslēgsies pieteikšanās. Šobrīd tiek prognozēts, ka turnīrs varētu noslēgties 2018. gada martā vai aprīlī. Katru mēnesi tiks aizvadīti pa 1 līdz 2 posmiem.

Pieteikts savas komandas dalību var aizpildot pieteikuma formu te: http://futbolsaizkraukle.mozello.lv/cempionati-un-turniri/telpu-futbola-cempionats-2017/pieteiksanas-cempionatam-anctf-2017/   

Detalizētāka informācija pieejama www.futbolsaizkraukle.mozello.lv vai facebook lapā “Futbols Aizkrauklē” (https://www.facebook.com/futbolsaizkraukle/). Kā arī zvanot pa tālruni 28831819 vai rakstot uz e-pastu: arvis.upits@aizkraukle.lv

Sports