Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kross joprojām populārs

Pļaviņu novada sporta bāzē “Jaujas” notika tradicionālais Aizkraukles novada sporta skolas rīkotais rudens kross Aizkraukles reģiona skolām. Dalībnieki sa­centās gan individuālajā, gan komandu vērtējumā.


Rudens kross ir iecienītas sacensības skolēniem un notiek jau daudzus gadus. Aizkraukles novada sporta skolas direktore Brigita Krauze atzina, ka, salīdzinot ar pagājušo gadu, šoreiz bija vēl vairāk dalībnieku, īpaši jaunākajās grupās un jauniešiem. Iepriecina, ka skriešanas tradīcija kļūst aizvien populārāka.

Visjaunākās D grupas meitenēm bija 400 metru gara distance, kurā uzvarēja Dainela Vaivare (Aizkraukle), Santa Lūcija Puncule (Aizkraukle) un Katrīna Cakule (Jaunjelgava). Zēniem šajā grupā  ātrākie skrējēji 600 metru distancē bija Evars Lūsis (Skrīveri), Artūrs Levickis (Aizkraukle) un Haralds Pozņiaks (Aizkraukle). Jaunākās C grupas meitenes arī veica 600 metru distanci, un uzvaru tajā guva Ramona Bičenko (Bebri), Annija Dumpe (Koknese) un Laura Lielā (Skrīveri), zēni skrēja 800 metru distanci, kurā ātrākie bija Jānis Normunds Zālmanis (Sece), Augusts Uķis-Uke (Jaunjelgava), Toms Kroičs (Koknese).

Vidējā B grupā 1000 metru skrējienā meitenēm labākās bija Marta Ragale (Nereta), Una Gadzāne  (Koknese) un Ginta Pētersone (Koknese), 1500 metru skrējienā — Edijs Eiduks (Bebri), Artūrs Žmurovs (Pļaviņas) un Evars Geršebeks (Koknese). Vecākās A grupas jaunietēm 1500 metru distancē uzvarēja Patrīcija Eiduka (Koknese), Līna Gražule (Koknese) un Kristīne Sprukte (Aizkraukle). Jauniešiem 2000 metru distancē — Matīss Kupcis (Nereta), Armands Aivis Gorbačovs (Nereta) un Renāts Cīrulis (Koknese).

Komandu vērtējumā pamatskolu grupā tāpat kā iepriekšējā gadā uzvarēja Bebru pamatskolas skolēni, otrajā vietā — secieši, trešajā — Aizkraukles pagasta sākumskolas skrējēji. Vidusskolu  grupā pārliecinošu uzvaru guva I. Gaiša Kokneses vidusskola, aiz sevis atstājot Aizkraukles novada vidusskolas un Pļaviņu novada ģimnāzijas komandas.