Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lietuvas čempions dzīvo Jaunjelgavā 1

Jaunjelgavas vidusskolas 6. klases skolēns Roberts Vēvers noteikti jau tagad ir viens no titulētākajiem sportistiem Jaunjelgavas novadā. Pēdējā gada laikā viņš izcīnījis uzvaras daudzās sacensībās ne tikai Latvijā, bet nupat kļuvis arī par Lietuvas čempionu šķēpa mešanā un Latvijas čempionu 300 metru skrējienā C grupā zēniem.

Roberts Vēvers ir aktīvs skolēns — viņš šogad beidzis mūzikas skolu, dzied Jaunjelgavas vidusskolas zēnu korī, dejo tautas deju kolektīvā un brauc uz Aizkraukli, kur pie trenera Antona Ciematnieka spēlē futbola komandā.
Tomēr vislielākie panākumi Robertam ir sportā, šogad vien viņš ieguvis augstas vietas dažādās vieglatlētikas sacensībās.
Pirmie panākumi šogad Robertam bija Jēkabpilī, kur daudzcīņas sacensībās 56 dalībnieku konkurencē izcīnīja pirmo vietu, otrajā un trešajā vietā atstājot viesus no Igaunijas.
Rīgas sporta skolas “Arkādija” rīkotajās Latvijas atklātajās ziemas vieglatlētikas sacensībās atkal pirmā vieta 60 metru skrējienā C grupā zēniem.
Pavisam nesen Roberts Vēvers atgriezās no mešanas veidu festivāla Lietuvā, Rokišķos. Arī te šķēpa mešanā zēns ieguva pirmo vietu, kļūstot par Lietuvas čempionu, kā arī otro vietu lodes grūšanā. “Sacensībās piedalījās jaunieši no visas Lietuvas, kā arī no Latvijas, konkurence bija sīva. Bet Roberts parādīja savu sportisko gribasspēku un izturību, izcīnot čempiona titulu,” saka Jaunjelgavas vidussko­las sporta skolotāja Anita Jegorova. “Ja būtu labāki laika apstākļi, rezultāts būtu vēl labāks.”
Tomēr galvenais panākums, par ko viņam un skolotājai lielākais gandarījums, ir nesen izcīnītā pirmā vieta un Latvijas čempiona tituls 300 metru skrējienā — puisis finišēja ar ļoti labu rezultātu — 42,51 sekunde.
Šajās dienās Roberts piedalījās starpnovadu vieglatlētikas sacensībās Aizkrauklē, kur C grupā izcīnīja pirmo vietu 60 metru skrējienā (7,9 sekundes), 300 metru skrējienā (42,7 sekundes) un šķēpa mešanā (35,9 metri).
Roberts atgrie­zies arī no Latgales kausa izcīņas šķēpa mešanā, kas notika Jēkabpilī,  kur ieguva trešo vietu.

Komentāri 1

Sports