Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nakts turnīrs futbolā

Vecumnieku novada Valles vidusskolas sporta zālē pirmo reizi notika nakts futbola turnīrs. Tajā piedalījās deviņas komandas no Valles, Vecumniekiem, Jaunjelgavas, Mazzalves, Misas, Bārbeles un Iecavas. Spēles sākās pulksten 20, bet noslēdzās — četros rītā.

Turnīram sākumā bija pieteikušās 12 komandu, taču piedalījās deviņas. Vienības  sadalīja divās apakš­grupās — A grupā spēlēja futbolisti no Valles, Vecumniekiem, Mazzalves, Jaunjelgavas un komanda “Molten” no Misas.
B grupā sacentās komandas “Kāda starpība” no Bārbeles, “Grēcinieki” no Iecavas, “Valle 2” un “Labii!”.
Sacensību organizators Arturs Kupčiuns stāsta, ka par līdzīgiem turnīriem naktī upastāstījuši draugi: “Uzzināju, ka sacensības naktī jau rīkotas Madonā un Talsos, taču mūspusē par tādām nebiju dzirdējis. Spēļu nolikums un noteikumi ir tādi kā parasti, taču sportošana naktī sacensības padara neparastas. Pats spēlēju ar valliešiem un varu teikt, ka ne savā, ne pretinieku komandā nogurumu nemanīju.”
Abu apakšgrupu pirmo vietu ieguvēji — Valles sportisti un komanda “Kāda starpība” — uzreiz iekļuva pusfinālā. Par pārējām divām vietām cīnījās abu grupu otro un trešo vietu ieguvušās komandas. Vecumnieku komanda uzvarēja “Valli 2” (5:0), bet Mazzalves vienība zaudēja “Grēciniekiem” (0:3).
Pusfinālā “Grēcinieki” zaudēja komandai “Kāda starpība” ( 0:1), bet Valles futbolisti uzvarēja Vecumnieku spēlētājus (3:1). Cīņā par trešo vietu pārāka bija Vecumnieku komanda, kas pārspēja “Grēciniekus” (3:0). Fināls bija ļoti sīvs — Valles sportisti sacentās ar komandu “Kāda starpība”, un pamatlaiks beidzās ar neizšķirtu rezultātu (1:1), bet pēcspēles soda sitienos uzvarēja vallieši ar rezultātu 2:1.
Par pirmā nakts turnīra uzvarētājiem kļuva mājinieki, otro vietu ieguva komanda “Kāda starpība” no Bārbeles, trešo — Vecumnieku futbolisti. Uzvarētāju komandā spēlēja Edijs Asmonavičs, Rihards Ķikurs, Kristaps Strups, Jānis Krēmers, Jānis Kļaviņš, Jānis Rudzin­skis, Oļegs Domšarovs, Kristaps Bričs, Arturs Kupčiuns.

Sports