Sapratu

Pārved piecas godalgas

28. janvārī Rīgā notika Latvijas ziemas čempionāts sporta soļošanā. Aizkraukles novada sporta skolas audzēkņi izcīnīja piecas godalgas — divus čempionu titulus un trīs bronzas medaļas.

1000 m distancē visjaunākajā grupā meitenēm čempiones tituls aizkrauklietei Evelīnai Šteinbergai, bet Lindai Gulbei 9. vieta. Meitenēm 2000 m distancē Lāsmai Ermansonei bronzas godalga, Skarletai Matlavai — 5. vieta. 3000 m distancē jaunietēm bronzu izcīnīja koknesiete Jana Fedotovska. Juniorēm 3000 m distancē uzvarēja aizkraukliete Liene Rāviņa, koknesiete Evita Skruļa bija trešā, bet Marta Pavloviča finišēja sestā. Sievietēm tikpat garā distancē Kristīnei Vilkastei piektā vieta. Nākamās sacensības soļotājiem paredzētas Lietuvā, kur notiks Baltijas čempionāts soļošanā.