Patrīcijai Eidukai zelts un sudrabs rollerslēpošanā

Priekuļos notikušajā Latvijas čempionātā un reizē arī Starptautiskās slēpošanas federācijas (FIS) sacensībās rollerslēpošanā labi rezultāti Bebru sportistiem. Pirmajā dienā sieviešu elites grupā 5 km distancē klasiskajā stilā Patrīcija Eiduka izcīnīja sudraba medaļu, piekāpjoties vienīgi Igaunijas sportistei. Savukārt Edijam Eidukam 2,5 km distancē V14 grupā piektā vieta. Uzvarēja Krievijas pārstāvis.

Otrajā dienā Patrīcija 5 km distancē brīvajā stilā elites grupā arī ieguva otro vietu un vēl vienu sudraba medaļu. Uzvarēja Latvijas labākā biatloniste Baiba Bendika.  Savukārt  Edijs brīvajā stilā 2,5 km distancē finišēja ceturtais, piekāpjoties Madonas sportistam. Abi Patrīcijas slēpojumi tika vērtēti arī S18 grupā, un Patrīcija tajā pārliecinoši uzvarēja, iegūstot divas zelta medaļas.