Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedzīvojums dienas garumā 9

Neretas pagasta sporta svētki “Sapņi atgriežas” aizritēja ar spraigu un sportisku programmu dienas garumā visai ģimenei. Sacensības tradicionālajos sportaveidos, cīņas komandās un individuāli, izjādes ar zirgiem, “Latvijas zelta talantu” — akrobātisko puišu no Preiļiem “Ultimate Jump” priekšnesums, dienas un nakts salūts, instrumentālā  mūzika grupas “Nereta” sniegumā — tas viss bija piedzīvojams Neretā.

Sporta svētki komandu sportaveidos pulcēja 66 komandas ne tikai no Neretas novada un tuvākās apkārtnes, bet arī no Jūrmalas, Daugavpils un Varakļāniem. Komandu sportaveidos izcīnīja deviņus kausus un medaļu komplektus, individuālajos sporta veidos — piecpadsmit medaļu komplektu. Pirmo vietu ieguvēji saņēma arī īpašos, sporta svētkiem izgatavotos krekliņus ar svētku logo.  

Pludmales volejbolā vīriešiem uzvaru izcīnīja komanda “SSK” no Neretas (Edijs Grīns, Kaspars Klimovičs, Jānis Rakevičs), otro — “Jēkapbils”, trešo — “AAA”. Pludmales volejbolā senioriem labākie bija komandas “Vecāķi” spēlētāji (Romāns Princs, Jevgēnijs Okuņevs, Olga Matrijenko, Viktors Ilvess), otrie — “Irši”, trešie — “Labie draugi”. Pludmales volejbolā sievietēm uzvarēja komanda “Bebri” (Daila Jansone — Ieviņa, Gunta Andersone, Ina Lukjaņina, Dace Pavlovska, Kristīne Mūrniece), otro — “Japias”, trešo — “Ogas”.
Strītbolā uzvarēja komanda “Pilskalne” no Ilūkstes novada (Anatolijs Panteleiko, Dainis Gabrāns, Alvis Šedis, Agris Plinte), otro vietu — “Zuksteri”, trešo — “IVS — D”.

Minifutbola sacensībās uzvarēja komanda “Varakļāni”, otro vietu izcīnīja “SC — Bratva”, trešo — “Mazzalve”.
Virves vilkšanā vīriešiem uzvarēja komanda “Vājie” (Juris Timko, Andris Laučiškis, Sandis Riekstiņš, Guntars Lazdiņš), otro vietu izcīnīja “Velkoņi”, trešo — “Vecbebri”. Virves vilkšanā sievietēm uzvarēja komanda “Lieliskais 6” (Inna Turoka, Anita Kuzņecova, Linda Grietiņa, Liene Krūze, Irina Tomašauskiene, Inita Smirnova), otrajā vietā — “Ogas”, trešajā — “Stiprās”.
Ugunsdzēsības sacensībās vīriešu konkurencē uzvarēja “Vājie”, otrajā vietā — “Piromāni”, trešajā — “Vambati”. Sieviešu konkurencē pirmo vietu izcīnīja “Bebri”, otro — “Stiprās”, trešo — “Ogas”.

Šaušanā ar pneimatisko šauteni vīriešu konkurencē uzvarēja Valdis Mičulis, sieviešu — Ina Lukjaņina. Šaušanā ar pneimatisko pistoli vīriešu sacensībās pirmo vietu ieguva Māris Bidla, sieviešu konkurencē — Anita Kuzņecova.
Virves vilkšanā individuāli uzvarēja Jurijs Tomaševskis. Šaušanā ar arbaletu vīriešu konkurencē uzvarēja Kaspars Silavs, sieviešu — Anita Kuzņecova. Velosipēdu sacensībās bērniem uzvarēja Edijs Seņkovs. Zābaka mešanā vīriešu vidū — Kaspars Mališevs, sieviešu — Inita Voitiņa. Titulu “Miesnieks” izcīnīja Irina Tomašauskiene. Labākie šautriņu metēji bija Ģirts Ozoliņš un Silvija Kauškale. Šaušanā ar kaķeni uzvarēja Mārtiņš Priede, bet Austrumu ieroču cīņas mākslā “Nindzja” — Kaspars Kuzņecovs.

Vairāk attēlu skatieties galerijā

Komentāri 9

???

Protams, ka slavena! Kā Neretā trūkst? Ļaudis atpūtās, pasportoja un izdancojās naktī. Silavam un pagasta darbiniekiem paldies par šo jauko dienu. Arī atbalsts un apmeklējums no sportistu un tautas puses vienmēr ir, jo te prot svētkus rīkot. Lai kur vēl dzīvajā spēlētu mūzika!!!

pirms 6 gadiem, 2012.08.08 15:12

Oga

Viss bija pa pirmo! ;)
Paldies organizatoriem! :)

pirms 6 gadiem, 2012.08.09 09:21

kombuļi

Jā pie jums tur Neretā piens un medus plūst, braukšu pie jums dzīvot. Darīšu to vēl slavenāku.

pirms 6 gadiem, 2012.08.09 22:23

Inessse

Jā, mums ir piena upes ar medus saliņām :) Nāc, kombulīt, bariņā! Viena fotosesija un Neretas vārds izskan visā plašā pasaulē!

pirms 6 gadiem, 2012.08.10 09:20

inessei

Ja tu esi tā vērta,kāpēc ne fotosesija? Ja vari,iznes Neretas vārdu pasaulē, būs uz ko pablenzt.

pirms 6 gadiem, 2012.08.13 19:14

dita

žēl, ka Ērberģē izputējuši sporta svētki. Visu ko skolotājs Hauks bija izlolojis, pazudinājusi alkatība un mantkārība.

pirms 6 gadiem, 2012.08.13 21:37

Sports