Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piesakies forumam un klātienē vēro Eiropas vieglatlētikas čempionātu!

Ikviens vieglatlētikas tiesnesis, treneris, kluba vai sporta skolas darbinieks, kā arī brīvprātīgais palīgs var pieteikties pilnībā apmaksātam Eiropas jauno līderu forumam Berlīnē un klātienē vērot 2018. gada vasaras gaidītāko notikumu — Eiropas čempionātu vieglatlētikā.

Sestais Eiropas vieglatlētikas jauno līderu forums notiks no 8. līdz 13. augustam.

Tā dalībnieki apmeklēs dažādus seminārus, grupu diskusijas, īstenos nelielus projektus, uzklausīs iedvesmas stāstus no šī brīža līderiem un dalīsies viedokļos par vieglatlētikas nākotnes iespējām. Pēc darba dienas sesijām visi foruma dalībnieki varēs klātienē vērot Eiropas čempionātu Berlīnes Olimpiskajā stadionā.

Potenciālajiem dalībniekiem jābūt vecumā no 18 līdz 26 gadiem, ar labām angļu valodas zināšanām un saiknei ar Latvijas Vieglatlētikas savienību. Lai pieteiktos forumam, sūti motivācijas vēstuli, norādot intereses un šī brīža darbības sfēru uz lvs@athletics.lv līdz 27. martam pulksten 17. Foruma dalībniekus paziņos nākamajā dienā.

Sports