Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirmais distanču slēpošanas maratons — “Mailēs” 9

Ar sacensībām “‘‘Virši — A” slēpojums” atklāja šosezon pirmo  distanču slēpošanas maratonu, kas vairāk kā simts slēpotāju pulcēja Vietalvā, slēpošanas stadionā “Mailes”. Pirmo triju vietu ieguvēji 19 kilometru garajā distancē saņēma vairākus simtus litru degvielas.

Sacensības notika trijās dažādās distancēs — 19, 10 kilometru un bērnu distancē. Slēpotāji sacentās sieviešu un vīriešu grupā.
A. s. “Virši — A” valdes loceklis Andris Priedītis par maratonu, ko uzņēmums atbalsta jau trešo gadu, teic: “Latvijā nav daudz kalnu, kur varētu slēpot, taču ar distanču slēpošanu var nodarboties jebkur — stadionā, mežā vai piemājas parkā. Atbalstot distanču slēpošanu, vēlamies popularizēt šo sportaveidu, kas ir arī lielisks brīvā laika pavadīšanas veids.”
Sacensībās plaši bija pārstāvēts arī Aizkraukles reģions — bija slēpotāji no Pļaviņu, Kokneses, Aizkraukles un Jaunjelgavas novada.
19 kilometru distancē vecuma grupā S15 otro vietu ieguva Diāna Pauniņa no Pļaviņām. Sanita Vītola un Inga Mauliņa vecuma grupā S30 sacensībās pārstāvēja Pļaviņu sporta klubu “Skanste”. Sanitai — pirmā, Ingai — trešā vieta. Pļaviņiete Inese Zvirgzdiņa vecuma grupā S40 uzvarēja.
Pļaviņietis Aldis Andersons star­tēja vecuma grupā V15 un bija otrais. Vecuma grupā V16 slēpoja divi pļaviņieši — Deins Kaņepējs un Mārtiņš Mironovs. Deinam — ceturtā, Mārtiņam — piektā vieta. V20 grupā “Skansti” pārstāvēja Gatis Svētiņš un izcīnīja uzvaru. Koknesietim Aigaram Asarītim šajā vecuma grupā septītā vieta. Vecuma grupā V30 piedalījās pļaviņietis Raimonds Brics (3. vieta) un aizkrauklietis Mārtiņš Beķers (6. vieta). Vecuma grupā V35 slēpoja pļaviņieši Valdis Ukins (3. vieta), Kaspars Meinuzs (4. vieta), Jānis Duberis no Aizkraukles pagasta (5. vieta) un Pēteris Kroičs no Bebriem (8. vieta).
Vecuma grupā V40 piedalījās trīs slēpotāji no Kokneses, kuri pārstāvēja komandu “Savējais”. Gatis Noreiks ieguva devīto, Aigars Noreiks — piecpadsmito, Dzintars Višķers — astoņpadsmito vietu.
Vecuma grupā V50 pļaviņietis Modris Vītols ieguva ceturto vietu, Sandris Stūris — vienpadsmito, koknesietis Pēteris Grīnbergs — trīspadsmito vietu.
Desmit kilometru distancē vecu­ma grupā V30 slēpoja koknesietis Artis Zvejnieks un ieguva piekto vietu. Vecuma grupā V20 Mārtiņš Freimanis no Odzienas ieguva astoto vietu, bet pļaviņietis Juris Purniņš, startējot vecuma grupā V40, izcīnīja desmito vietu. Vecuma grupā V15 pļaviņiešiem Emīlam Lūciņam četrpadsmitā, Niklāvam Avotiņam — sešpadsmitā vieta, bet koknesietim Emīlam Višķeram — astoņpadsmitā vieta.
Bērnu distancē vecuma grupā M10 slēpoja aizkraukliete Lelde Dubere (1. vieta) un pļaviņiete Anna Esiņa (2. vieta). Enia Ka­ņepēja sacentās vecuma grupā M12 un ieguva pirmo vietu. Koknesietis Andrejs Tomass Zvejnieks vecuma grupā Z10 guva uzvaru.
Izlozē 19 kilometru garās distances uzvarētāji laimēja degvielu no kompānijas “Virši — A”. Vīriešu konkurencē laimīgie ir rīdzinieki Indulis Bikše — 200 litru un Gatis Svētiņš — 150 litru, Jānis Teteris no Ogres — 100 litru degvielas. Sieviešu konkurencē — pļaviņiete Inese Zvirgzdiņa laimēja 200 litru, Līga Glāzere no Vecpie­balgas — 150 litru, pļaviņiete Sanita Vītola — 100 litru degvielas.

Komentāri 9

Evitai

dumāk aprakstīt šo pasākumu nevarēja...

pirms 6 gadiem, 2012.01.27 12:36

tenisa bumba

Ja nepatīk šis raksts, tad izlasiet par florbolu - tur pat proza iztrūst. Laikrakstā mūžīgi ir trūcis reportieris, kurš varētu uzrakstīt sakarīgu rakstu par sportu.

pirms 6 gadiem, 2012.01.27 18:51

tenisa bumba

kā manā rakstītajā vārdā burtiņš K

pirms 6 gadiem, 2012.01.27 18:53

tenisa bumbai

esmu lasījis Staburagā sakarīgus rakstus par sportu. laikam nesen iemācījies esi lasīt.

pirms 6 gadiem, 2012.01.28 15:35

tenisa bumba

Jā, raksti ir bijuši sakarīgi, bet, diemžēl, tos iesūta sacensību organizatori nevis uzraksta laikraksta reportieris....Diemžēl.

pirms 6 gadiem, 2012.01.29 00:13

no malas

kam tas amatieru sports vispār interesē? pārdesmit cilvēkiem, kuru nevisai lēto hobiju nez kādā sakarā atbalsta pašvaldība. jā, sporta skolai kur sporto bērni naudu vajag, bet rajona amatieri lai paši pilnībā apmaksā savu izklaidi. raksti par sportu - vienalga vai tos cep tenisa bumbas piesauktie organizatori vai žurnālisti ir neinteresanti

pirms 6 gadiem, 2012.01.29 16:37

PIekrītu!Kāpēc amatpersonas pašas nevarētu finansēt savas izklaides,bet nē,vajag tērēt pašvaldības līdzekļus dažām augstām personām!Labāk ieguldīt bērnos ,lai ar fiziskām aktivitātēm nostiprina veselību.

pirms 6 gadiem, 2012.01.30 09:47

Pašvaldības līdzekļus? Amatpersonas? Par ko ir tirgus? Gribētos zināt sīkāk!

pirms 6 gadiem, 2012.01.30 10:09

Sports