Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sacenšas šaušanā ar mazkalibra ieročiem

Aizkraukles novada sporta centrā, SIA “Artemīda L” šautuvē, notika šaušanas kluba “A. Š. K.” rīkotās atklātās sacensības šaušanā ar mazkalibra šauteni un pistoli. Tajās piedalījās šaušanas sporta entuziasti no Aizkraukles un Kokneses.

Kluba “A. Š. K.” pārstāvis Tālivaldis Dubovs “Staburagam” pastāstīja, ka sacensībās ar mazkalibra šauteni piedalījās 29, bet ar mazkalibra pistoli — 19 sportistu.

— Diemžēl savlaik tik populāro sportaveidu atbalsta vairs tikai retais. Īpaši skolās, — saka Dubova kungs. — Tāpēc arī sacensību dalībnieku skaits bija daudz mazāks, nekā cerēts. Par balvām gādāja Aizkraukles novada dome.

Šaušanā ar mazkalibra šauteni vīriešiem labākie rezultāti bija Uldim Skolniekam (Koknese), Jurim Jankovskim un Valdim Padomam (abi no Aizkraukles). Sievietēm precīzākās bija Irēna Zīberga (Aizkraukle), Aija Vītola (Koknese) un Sarmīte Biezuma (Aizkraukle). Jauniešiem uzvarētāju trijniekā — Igors Tarasovs, Kaspars Fjodorovs un Oļegs Kudrjavcevs (visi no Aizkraukles). Jaunietēm uzvarēja aizkraukliete Oksana Ļedņova. Pusaudžiem līdz 14 gadu vecumam precīzākie bija Igors Riekstiņš un Kristers Rudevičs.

Šaušanā ar mazkalibra pistoli vīriešiem visprecīzākie bija Tālivaldis Dubovs, Juris Jankovskis un Andris Padoms. Sievietēm — Inita Krasovska, Irēna Zīberga un Sandra Voloseviča. Jauniešiem labākie bija Oļegs Kudrjavcevs un Kaspars Fjodorovs, bet pusaudžiem — Kristers Rudevičs un Igors Riekstiņš (Visi no Aizkraukles).  

Sports