Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sešas medaļas sacensībās “Baltijas tīģerēns”

Aizkraukles tekvondo sporta kluba “Hvarang” audzēkņi sekmīgi piedalījušies Latvijas Tekvon-do federācijas rīkotajās starptautiskajās bērnu un jauniešu spēlēs “Baltijas tīģerēns 2017”, kas notika Rīgas Nacionālajā sporta manēžā.

Sacensībās piedalījās federācijas biedri, kā arī uzaicinātās klubu komandas no Latvijas, Igaunijas un Anglijas. Sacensības atbalstīja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Kluba “Hvarang” pārstāve Svetlana Harlamova stāsta, ka sacensībās startēja septiņi kluba sportisti un šīs ir viņu otrās lielās starptautiskās sacensības. Sacensībām bērnus sagatavoja ITF tekvondo treneris un starptautiskais tiesnesis Armands Šļars (2. dans).

Tehnisko kompleksu vingrinājumos pirmo vietu ieguva Artjoms Harlamovs. Sparingā otrā vieta Gustavam Jakubovičam, trešā — Pāvelam Koreškovam un Artjomam Harlamovam. Gladiatoru cīņā otrā vieta Deilam Salnam, trešā vieta — Pāvelam Koreškovam.

Sportisti sacentās katrs savā svara kategorijā un vecuma grupā. Visi sportisti ir Aizkraukles novada vidusskolas audzēkņi, šajā tekvondo virzienā trenējas pusotru gadu, taču, ņemot vērā iepriekšējo sportisko pieredzi, puiši trenējas vairāk nekā divus gadus.

Kluba “Hvarang” sportisti ir pateicīgi saviem atbalstītājiem — saldumu ražotājiem “Mikas M”.

Sports