“Silarožu” vīriem florbola čempionātā bronza

Spuņciema sporta hallē aizvadītas spraigas Latvijas florbola čempionāta finālspēles veterānu 35+ grupā. Vienība “Aizkraukle/Silarozes-Rīgas Lauvas” spēlētāji mājās atgriezās ar bronzas godalgām.

Fināldiena aizkraukliešiem sākās samērā veiksmīgi. Ceturtdaļmačā pret vienību “Lielvārde” tika izcīnīta smaga, bet skaista uzvara ar 4:3. Spēles pēdējās minūtēs rezultāts bija neizšķirts (3:3), pusotru minūti pirms mača beigām pēc Aigara Stugļa piespēles precīzs bija Mārcis Krūmiņš, panākot komandai tik nozīmīgo līderpozīciju. Pretinieki savu vārtsargu nomainīja pret vēl vienu laukuma spēlētāju, taču vārti netika gūt,i un aizkrauklieši nodrošināja tiesības cīnīties pusfinālā. Pusfināla pretinieki no vienības “Sonora” bija izteikti pārāki un kliedēja aizkraukliešu cerības par augstākā kaluma medaļām, uzvarot ar 5:1. Vienīgos vienības “Aizkraukle/Silarozes-Rīgas Lauvas” vārtus mačā guva Valdis Padoms.

Spēle par bronzas medaļām bija spraiga. Mača pamatlaiks beidzās neizšķirti (4:4), un spēlētāji turpināja noskaidrot labāko spēles pagarinājumā. Uzvaras vārtus aiz-kraukliešiem guva Jānis Zībārts.

Vienība “Silarozes/Aizkraukle-Rīgas Lauvas” čempionātā izcīnīja trešo vietu, bronzas medaļas ieguva Gatis Muižnieks, Māris Dalbiņš, Uģis Benjavs, Guntis Preiss, Jānis Zībārts, Aigars Stuglis, Mārcis Krūmiņš, Valdis Padoms, Centis Tiltiņš un Jurijs Fedulovs.