Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Mailēs” slēpes slīdēja lieliski

Sporta bāzē “Mailes” Vietalvas pagastā aizvadītas “MySport” kausa divu posmu sacensības slēpošanā. “Mammadaba” slēpojumā sportisti sacentās brīvajā stilā, bet “Viršu — A” slēpojumā — klasiskajā solī.

“Mammadaba” slēpojumā 21 kilometra distancē S20 grupā pārliecinošu uzvaru guva aizkraukliete Anda Muižniece, kura pārstāv sporta klubu “Vietalva”. V20 grupā pirmā vieta “MySport” pārstāvim un vienam no šo sacensību rīkotājiem, turklāt bijušajam pļaviņietim Laurim Purniņam. S30 grupā pirmajā un otrajā vietā Pļaviņu “Skanstes” pārstāves Vineta Priede un Sanita Vītola. Labs rezultāts un pirmā vieta S40 grupā pieredzējušajai sportistei Inesei Zvirgzdiņai no Pļaviņām (“Latvijas valsts meži”).

Pusi īsākā — 11 kilometru — distancē S12 grupā uzvarēja Agita Lapsa no “Skan­stes”. S15 grupā pirmo vietu ieguva pļaviņiete Enia Kaņepēja.

Ne mazāk aizraujošs bija “Viršu — A”  slēpojums klasiskajā solī. Arī te Anda Muižniece guva uzvaru S20 grupā 21 kilometra distancē, savukārt trešā vieta pļaviņietei Ingai Matukai. S30 grupā “Skanstes” pārstāves Sanita Vītola un Inga Mauliņa ieguva attiecīgi otro un trešo vietu. Inesei Zvirgzdiņai šajās sacensībās gan otrā vieta S40 grupā. V16 grupā Artūrs Saulītis ieguva otro vietu, tāds pats rezultāts arī V20 grupā Aigaram Kalnupam, kurš pārstāv sporta klubu “Bebra”.  V40 grupā trešā vieta Valdim Ukinam no “Skanstes”.

11 kilometru distancē otrā vieta Agitai Lapsai S12 grupā (“Skan­ste”). Sacensībās startēja arī pļaviņiete Ineta Kravale, kura pārstāv sporta skolu “Arkādija”. Veselības klasē dāmām viņai pirmā vieta, pļaviņietei Olitai Znotiņai otrais labākais rezultāts. Savukārt veselības klasē kungiem uzvara pļaviņietim Agrim Stūrim, aizkrauklietim Guntim Kanaviņam otrā vieta.

Neaizmirstami šie slēpojumi bija arī bērniem, jo daļai no viņiem tā bija pirmā sacensību pieredze. Paši jaunākie slēpoja “Maiļu” stadionā bijušā biatlonista Jēkaba Nākuma pavadībā. Pļaviņu novadu pārstāvēja Krista Stūre, Everita Ruža, Loreta un Alita Paļugas, bet “Mammadaba”  slēpojumā pievienojās arī Karīna Celmiņa no Skrīveriem.

Slēpošana