Slēpotājiem sākas sezona

Madonā sestdien un svētdien notika Latvijas atklātais čempionāts rollerslēpošanā, kurā piedalījās arī sportisti no Lietuvas, Krievijas un Baltkrievijas.

Pirmajā dienā dalībnieki sacentās sprintā klasiskajā stilā pa pilsētas ielām. Patrīcija Eiduka S18 grupā izcīnīja pirmo vietu, Ralfs Eiduks V18 grupā — otro vietu, viņu apsteidza sportists no Lietuvas.  Edijs Eiduks V12 grupā bija ceturtais. Otrajā dienā Smeceres silā, vietā, kur ziemā notiek slēpošanas sacensības, dalībniekiem tika dots intervāla starts slidsolī. Patrīcija Eiduka un Ralfs Eiduks izcīnīja zelta medaļu, Marija Mičule S18 grupā finišēja trešā, Edijs Eiduks ieguva bronzu. “Vasara slēpotājiem ir karstākais darba laiks, trenējamies pat divreiz dienā. No vasaras darba atkarīgi rezultāti ziemā,” saka treneris Ingus Eiduks.