Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sporta svētki — atpūta no ikdienas rūpēm 3

Nedēļas nogalē Kokneses novada Iršos notika pagasta sporta svētki. Gan tradicionālos, gan netradicionālos sportaveidos sacentās vairāk nekā sešdesmit dalībnieku no Iršiem un tuvējiem pagastiem.

“Svētki bija izdevušies, laika apstākļi lieliski, un notika viss, ko bijām iecerējuši. Sacensības norisinājās dažādos sportaveidos: futbolā, tautas bumbā, tāllēkšanā, šautriņu mešanā, tajā bija visvairāk — 73 — dalībnieku,” stāsta Iršu pagasta pārvaldes vadītāja Raina Līcīte. “Bija arī dažādas sportiskas aktivitātes — orientēšanās
sacensības, kas īpaši patika jauniešiem, stafete “Iršu Ērmanītis” — cepumu un olu ēšana, zābaka mešana. Noslēgumā spēkiem mērojās virves vilkšanā, kur piedalījās arī daiļā dzimuma pārstāves. Šajā dienā bija iespēja satikties pagasta iedzīvotājiem un kaimiņnovadu cilvēkiem, vairāk iepazīt vienam otru, izmēģināt savus spēkus un atpūsties no ikdienas rūpēm.”

Sacensības notika gan telpās sporta hallē, gan sporta laukumā. Fotoorientēšanās sacensībās “Pierādi, ka esi īsts iršēnietis!” dalībniekiem pēc fotogrāfijās redzamajiem fragmentiem bija jāsameklē objekti dabā, arī jāatbild uz vairākiem ar Iršu pagastu saistītiem jautājumiem. Savas zināšanas par Iršiem pārbaudīja piecas komandas.
Uzvarētāji saņēma diplomus, medaļas un par atbalstītāju saziedoto naudu iegādātās balvas. “Mums bija ļoti tautiskas medaļas — no koka, turklāt tās gatavojām paši, slīpējām un līmējām tepat pagasta pārvaldē,” stāsta Raina Līcīte.

Vislielāko atsaucību dalībnieku vidū izpelnījās šautriņu mešana, acs asumu un rokas veiklību gribēja pamēģināt gandrīz visi svētku dalībnieki.

Svētku jaunākajiem dalībniekiem bija sarūpētas piepūšamās atrakcijas un interesantas galda spēles.
Pagasta sporta svētki notika otro reizi.

Komentāri 3

jūras krauklis

Sporta svētki bez volejbola ir tukša padarīšana. Jābrīnās gan, ka Iršos, kur riktīgi voleja štoseri bijuši no laika gala, bez volejbola notiek tāda padarīšana. Zābaki jāmet zvejnieku svētkos, bet tādu šautriņu mešanu var aizstāt ar domino. Tad jau tas domino arī ir sporta veids. Sporta svētkos vajadzētu būt arī 100 m skrējienam, augstlēkšanai, šķēpa vai granātas mešanai, lodes grūšanai. Varētu būt arī zviedru stafete. Tad, bez tās pārējās māžošanās, viss būtu štokos.

pirms 6 gadiem, 2012.07.04 08:25

Koko

Domino mači notiek Dobelē oktobra pēdējā sestdienā, kad ir Prāta spēļu olimpiāde.

pirms 6 gadiem, 2012.07.04 09:03

neretiete

Neretas novada sporta svētki arī notika tajā pat dienā Neretā,bet nav jau kas par to uzraksta...tā ir-notika kas pozitīvs...

pirms 6 gadiem, 2012.07.04 19:20

Sports