Sapratu

Svarcēlājiem desmit pirmās vietas

Noslēdzies Ogres novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus bez ekipējuma. Sacentās 81 dalībnieks, tostarp vairāki Aizkraukles un Pļaviņu komandas sportisti, kopā izcīnot 10 godalgas.

Sieviešu konkurencē svara kategorijā līdz 57 kg uzvarēja aizkraukliete Natālija Lapuha. Viņa uzspieda 57,5 kg smagu stieni, kas bija absolūti labākais rezultāts sieviešu kopvērtējumā.

Vīru open grupā svara kategorijā līdz 59 kg pirmā vieta Staņislavam Holkinam no Aizkraukles (105 kg). Svara kategorijā līdz 83 kg pārliecinoši uzvarēja Sergejs Timofejevs, uzspiežot 170 kg smagu stieni. Šis rezultāts absolūtajā open grupas kopvērtējumā bija otrs labākais. Vairākas medaļas izcīnīja arī jaunie censoņi. Jauniešu konkurencē svara kategorijā līdz 59 kg otro vietu ieguva Vladislavs Trokša no Pļaviņām (72,5 kg). Līdzās uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa aizkrauklietis Rimants Sviderskis (62,5 kg). Svara kategorijā līdz 120 kg pirmā vieta Salvim Volkovam no Aizkraukles ar paceltiem 100 kg. Svara kategorijā 120 kg un vairāk otrā vieta Ruslanam Puškelim no Pļaviņām (80 kg).

Divas zelta medaļas izcīnīja juniori no Aizkraukles. Svara kategorijā līdz 83 kg triumfēja Lauris Pojasņikovs (142,5 kg), savukārt grupā līdz 105 kg — Oļegs Kudrjavcevs (205 kg). Oļega sniegums bija absolūti labākais, Laura — trešais labākais.
 Zelta godalgas nopelnīja arī trīs Aizkraukles veterāni. Otrajā grupā svara kategorijā līdz 105 kg pirmā vieta Staņislavam Rasimam (135 kg). Trešajā veterānu grupā svara kategorijā līdz 59 kg pirmā vieta Jevgēnijam Vorobjovam (82,5 kg), smagāko vīru — 120 kg un vairāk — grupā — Dainim Reinholdam (180 kg). Daiņa sniegums bija absolūti labākais veterānu trešajā grupā, Jevgēnija — trešais augstvērtīgākais. 13 komandu konkurencē Aizkraukles sporta centra pārstāvji izcīnīja pārliecinošu pirmo vietu, Pļaviņu sportisti — septīto.