Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tempošaha turnīrā Skrīveros skolēni spēlē papildmaču

Skrīveru kultūras centrā notika Skrīveru novada ceļojošo kausu izcīņas šahā kārtējais turnīrs, kurā piedalījās kā skolēni, tā arī pieaugušie no Aizkraukles, Skrīveriem un Pļaviņām.

Pirmo vietu vispārējā grupā, uzvarot visus savus pretiniekus, ieguva skrīverietis Imants Lūsis. Iesācēju grupā uzvarēja pļaviņietis Andrejs Reiznieks, bet otro vietu ieguva skrīverietis Jānis Zemžāns.

Sieviešu grupā uzvarēja pļaviņiete Anita Seikovska. Otro vietu ieguva skrīveriete Viktorija Kurpniece, bet trešajā vietā – aizkraukliete Jeļena Kuzņecova.

Skolēnu grupā trīs skolēni bija ieguvuši vienādu punktu skaitu, un nebija iespējams noteikt uzvarētāju, ņemot vērā koeficientu, jo tas visiem bija vienāds. Līdz ar to, lai noskaidrotu pirmo trīs vietu ieguvējus, skolēni spēlēja papildmaču.  Papildmačā pirmo vietu izcīnīja Pļaviņu ģimnāzijas 2.b klases skolniece Elija Muciniece. Otro vietu ieguva Pļaviņu ģimnāzijas 5.a klases skolēns Markuss Jablonskis, bet trešajā vietā – Aizkraukles novada vidusskolas 4.b klases skolniece Nikola Meistere. Atzinības rakstus ieguva Aizkraukles novada vidusskolas 1.a klases skolēns Artūrs Lukašēvičs, kā arī 2.m klases skolēns Emils Mirzojevs.

Nākamais šī gada Skrīveru novada ceļojošo kausu izcīņas šaha turnīrs notiks 26.martā plkst.10:00.

Sports