Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tiekas jaunsargi un veterāni 1

Neretas pagasta “Sleķu” mājās trīs dienas notika zemessardzes Aizkraukles 55. kājnieku bataljona veterānu apvienības nometne “Kopā mēs esam stipri”. Tajā piedalījās arī  Neretas 513. vienības (instruktors kaprālis Klāvs Bajinskis) un Līvānu 313. vienības (instruktors zemessargs Lauris Vaivods) jaunsargi.

Nometnē darbojās ap 50 cilvēku. Nometnes mērķis nebija pārbaudīt, vai jaunsargi  zināšanās var sacensties ar veterāniem, bet pierādīt, ka zemessardzes veterāni un jaunsargi spēj sadarboties un tikai kopīgi mēs varam sasniegt lielākus mērķus. Sākumā jaunsargi bija tiesneši veterānu sportiskajās aktivitātēs, bet vēlāk veterāni vērtēja jaunsargus. Lai veidotu praktiskās militārās iemaņas, nometnes laikā jaunsargi dežurēja kontrolpunktā un patrulēja, sakaru nodrošināšanā izmantojot arī rācijas.
Atklāšanas un noslēguma parādes pieņēma zemessardzes Aiz-kraukles 55. bataljona komandieris majors Uldis Albiņš. Noslēguma parādē bataljona veterānu apvienības priekšniece atvaļinātā virsniekvietniece Zigfrīda Ozoliņa pasniedza piemiņas zīmes visiem, kuri piedalījās un nodrošināja pasākuma norisi, bet jaunsargu vienības saņēma apliecinājumu par piedalīšanos Latvijā pirmajā zemessardzes veterānu pasākumā.
Sacensībās labākie veterāni saņēma atzinības rakstus un balvas. Pirmā vieta — atvaļinātajam vecākajam zemessargam Dainim Ilgmāram Nāburgam, otrā — atvaļinātajam zemessargam Jānim Rusiņam, trešā — atvaļinātajam virsseržantam Valērijam Vectirānam.
Nometnē zemessardzes 55. bataljona pārstāvji virsseržanta Māra Cišeiko vadībā nodrošināja ēdināšanu lauka virtuvē.

Komentāri 1

hei

Ko tas apalas ( lai neteiktu res...) babeles tur var darit? Veci ar tadi trekni!

pirms 6 gadiem, 2012.07.22 21:44

Sports