Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turnīrs Sunākstē

Sunākstes sporta zālē notika volejbola turnīrs, uz kuru sportisti bija mērojuši ceļu no Seces, Daudzeses, Pilskalnes, Neretas, Skrīveriem, Jēkabpils un Viesītes.

Pēc izlozes turnīru atklāja Daudzeses un Skrīveru komandas “Smārts” spēle. Katru spēli bija interesanti vērot, un rezultātu blīvums liecināja par spēlētāju labo sportisko formu.
Sieviešu grupā piedalījās piecas komandas. Pēc punktu saskaitīšanas, koeficientu rēķināšanas par dažām tūkstošdaļām labāka izrādījās Neretas sieviešu komanda “Nebūs” (Dace Butenaite, Iluta Lobača un Daira Silava), sudrabu atstājot komandai “Pienenes neiznīkst” no Jēkabpils (Gunta Ņesterenko, Renāte Pokšta, Māra Labanoviča, Linda Dzene). Ar bronzas medaļām nācās samierināties Sunākstes komandai, kurā spēlēja Liāna Gasiņa, Gunita Bogdanova, Santa Zvirbule, Ilze Kalnieša un Vita Liepiņa. Sīvi cīnījās arī komanda “MIOS” no Seces un “Juniori” no Sunākstes.
Vīru konkurencē cīņa par kausu bija vēl intriģējošāka, jo vadībā izvirzījās četras spēcīgākās komandas. Par trešo vietu cīnījās Pilskalnes komanda un jauktā komanda “VAVS”. Ļoti dramatiskā cīņā, spēlējot punkts punktā, tikai trešajā papildsetā pārāka izrādījās komanda “VAVS” (Valērijs Bekasovs, Sandris Dimants, Valdis Kļavinskis un Ainārs Usāns). Tikpat azartiski par zelta medaļām cīnījās Viesītes puišu komanda un komandas “Zeltiņi” volejbolisti (Kristaps Zeltiņš, Andrejs Ivanovs, Jurijs Naumovs, Ivars Dundurs un Andis Znotiņš) no Jēkabpils. Tomēr, reizēm neiztiekot bez asumiem, trešajā setā ar divu punktu pārsvaru (15:13) kausu un zelta medaļas savā īpašumā ieguva jauniešu komanda no Viesītes (Jānis Valainis, Rihards Broničs, Jānis Kerubins un Matīss Melderis). Lai arī turnīrs noslēdzās tikai pēc pulksten 21, patīkami noguruši un gandarīti bija visi, jo arī piedalīšanās, atkalredzēšanās un aktīva darbošanās ir ieguvums ikvienam.

Sports