Sapratu

Uz goda pjedestāla — soļotāji

Ogrē aizvadītas pirmās soļotāju pavasara sacensības dabā — tradicionālais “Aprill-aprill” soļojums. Iespējams, vējainais laiks ietekmēja rezultātus. Taču uz goda pje­destāla kāpa pieci Aiz­kraukles novada sporta skolas soļotāji — visi Valērija Veļčinska audzēkņi.

Vienīgo zelta godalgu izcīnīja U18 vecuma grupas soļotāja Megija Čakste. Jauniete 5000 metru distanci veica 30:56,2. Līdzās Megijai uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa treniņu biedre Elīza Matušonoka (34:56,4). Divas godalgas 1000 metru distancē izcīnīja U12 grupas sportistes — sudrabs Gundegai Beķerei (05:43,2), bronza Patrīcijai Bērzkalnai (06:08,3). U16 soļotāju konkurencē 3000 metru distancē trešais finišēja Francis Aišpurs (18:28,6).