Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ceļā ar stopiem — iepazīt pasauli

(36. turpinājums. Sākums laikraksta “Staburags” 2015. gada 30. oktobra numurā.)

300. diena

Šodien daudz laimes mums! Esam sava ceļa pusceļā. Esam 43. valstī šajā ceļojumā.

Ir tik forši — izdzīvojam šo pavisam dīvaino ikdienu, katra diena mums ir jauns piedzīvojums. Katru dienu ejam pretī nezināmajam. Ikkatra diena ir kā pārsteigums. Piekusuši vēl neesam — mākam sevi uzlādēt, un uzlādējat mūs arī jūs ar visām pozitīvajām domām un labajiem vārdiem. Esam pateicīgi visiem, visiem, īpaši mūsu ģimenēm par lielo atbalstu! Mūsu mīļie, mūsu draugi un jūs, dārgie, esat mūsu ceļojuma neatņemama sastāvdaļa. Esam patiesi laimīgi, ka esam tikuši tik tālu. Paši nemaz neticējām, un nebija iespējams apzināties šo lielo soli nezināmajā, ko nolēmām spert, pat īsti neapzinoties visus riskus un apstākļus. Bet nu — cita lieta! Esam ceļā. Esam kustībā. Tālāk — tik uz priekšu! Priekā!

301. diena
Esam nosvinējuši sava pusceļa dienu. To svinējām, no rīta meklējot veļasmazgātavu, ko nemaz nav tik viegli atrast, svinējām, apmeklējot lielāko muzeju Albānijā un piedzīvojot kārtējo negaisu. Bet vakaru pavadījām, gatavojot pelmeņus, un kas var būt labāks par to!

Vairāk 20. janvāra "Staburagā"!

Vaļasprieks