Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grieķi nekur nesteidzas

Inese pirms mēneša bija Krētā. Ceļazīme uz Grieķiju viņai bija dāvana dzimšanas dienā.

Kad Inese universitātē mācījās antīko literatūru, viens no viņas sapņiem bija kādreiz aizbraukt uz Grieķiju. Protams, nedēļā var apjaust tikai mazu kripatiņu no šīs valsts, vēl jo vairāk — šī nebija izzinoša ekskursija pa Grieķijas vēstures takām ar kultūras pieminekļu apbrīnošanu, bet gan atpūtas maršruts uz Krētu. Lielākais ieguvums Inesei ir tajā iepazītie cilvēki dažādās sadzīves situācijās. Viņa redzēja gan bēres, gan kāzas, gan viesības.

Inese ar saviem līdzbraucējiem dzīvoja viesnīcas tipa mājā. Krētā viņa jutās kā Krievijā. Ļoti daudz krieviski runājošu cilvēku. Bija arī daudz ukraiņu, kuri šeit dzīvot ieradušies 90. gadu beigās. Krievu valodas zināšanas te bija liela priekšrocība. Protams, varēja izlīdzēties arī ar angļu valodu.

Visu rakstu lasiet "Staburaga" 16. jūlija numurā.

Vaļasprieks