Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iedvesmojoties no filmas „Pazust Latgalē”, aicina pievienoties piedzīvojumu braucienam

No 6. līdz 9. augustam tiek organizēts neaizmirstams piedzīvojumu brauciens, kurā piedalīties tiek aicināts jebkura vecuma cilvēks, kam interesē piedzīvojumi, kurš alkst pēc aktīvas atpūtas un gatavs ļauties dabas aicinājumam pazust no visa ikdienišķā, pazust no pilsētas drūzmas, pazust Latgalē.


Četru dienu pārbrauciena laikā ikvienam dalībniekam tiks sniegta iespēja labi pavadīt laiku un atklāt Latvijas dabas un kultūras bagātību. Brauciena posmi ir tematiski sadalīti, lai patīkami pārsteigtu ikvienu dalībnieku. Posmi sadalīti aktivitāšu, sporta, kultūras un vides dienās un Latgale to visu var piedāvāt 96 stundu laikā. Pasākuma mērķis ir pievērst uzmanību, aktīvam dzīvesveidam, kā arī  dabas un kultūras nozīmei un potenciālam Latvijā.


„Filmā „Pazust Latgalē” puiši popularizē aktīvu dzīvesveidu un parāda, ka nemaz nav jādodas prom no Latvijas, lai labi pavadītu laiku un nodarbotos ar sev tuviem vaļaspriekiem. Visi sapņo doties lielos atpūtas braucienos uz siltākām zemēm vai ilglaicīgos kalnu pārgājienos eksotiskākajās vietās pasaulē un arī mēs bijām aizmirsuši, ka mūsu pašu Latvijas daba piedāvā vēl neatklātus pārsteigumus”, saka brauciena koordinators R.Podziņš.


Brauciena laikā dalībniekiem būs iespēja viesoties vietā, kur satiekas pagātne, tagadne un nākotne, apmeklēt Latvijas iedzīvotāju dāvinājumu Latvijai – Likteņdārzu. Peldēties visdzidrākajā un vislielākajā Latvijas ezerā, pabūt vistālākajā Latvijas austrumu punktā, apmeklēt vissvētāko Latvijas vietu – Aglonu, kur iepriecināt novada svētku apmeklētājus, kā arī visus Latvijas iedzīvotājus vistālākajos Latvijas nostūros. Bez tā visa - vienoties sportiskās un radošās aktivitātēs mūsu zemes siltākajās vietās - Maltā un Ēģiptē. Atzīmējot Raiņa un Aspazijas gadu - nakšņot Raiņa bērnības mājās, Berķenlē, kā arī apmeklēt visvecāko festivālu Latvijā – festivālu „Osvalds” Baltinavā, kas šogad svin savu 20 gadu jubileju.


„Braucienam tiks izmantoti stilizēti “Fiat 126” mazauto no automašīnu nomsas SIA„PanCars”, jo šie mazauto izceļas ar krāsainību un jautrību, tādējādi padarot ikvienu pārbraucienu par brīnišķu ceļojumu. Jāpasakās „PanCars” saimniekam Imantam, kurš bija atvērts šādam pasākumam un ir ļoti pretimnākošs auto izmaksu ziņā, kā arī īpašs paldies festivāla „ Osvalds” organizatoriem un visiem citiem atbalstītājiem, kuru dēļ braucienu varam piedāvāt par demokrātiskām cenām, jo zinām, ka ikviens vēlas labi pavadīt laiku kopā ar saviem draugiem un ceram, ka spēsim ieinteresēt cilvēkus, lai turpinātu radīt braucienus un tuvākajā nākotnē pazust visā Latvijā”, tā Podziņš.


Par braucienu var uzzināt https://www.facebook.com/events/669083233193183/ vai zvanot 26132212.


Vaļasprieks