Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ēdamas fotogrāfijas

— Esmu lasījusi, ka Latvijā var pasūtīt ēdamas fotogrāfijas. Gribētu zināt, kur to iespē­jams izdarīt.
Karīna Aizkrauklē

“Staburags” interneta resursos atrada firmu, kurai ir sava mājaslapa apedfoto.lv. Tur var uzzināt vairāk. Ēdamās fotogrāfijas Latvijā ir jauns piedāvājums. Var izgatavot ēdamās vizītkartes, logotipus, fotogrāfijas uz tortēm. Ēdamās vizītkartes un logotipi ir lielisks papildinājums korporatīvajiem pasākumiem, lietišķajām prezentācijām un ir jauns veids, kā piesaistīt klientu uzmanību.
Interesantas ir ēdamās fotogrāfijas uz tortēm. Tā var izveidot īpašu kūku svinībām. Šīs fotogrāfijas izgatavo no ēdama papīra un ēdamām krāsām, kas ir pārbaudītas Vācijas un Latvijas Pārtikas un veterinārajā dienestā un atbilst Eiropas Savienības prasībām.
Ēdamās bildes piedāvā bez izteiktas garšas, saldas, ļoti saldas, ar baltās šokolādes garšu un ar saldu garšu zelta krāsā.
Formāts ēdamajām fotogrāfijām var būt dažāds — firma piedāvā A3, A4, A5, A6 un A7 izmēra bildes. Šis ir viens no retajiem uzņēmumiem pasaulē, kas piedāvā A3 izmēra ēdamās fotogrāfijas.
Uzņēmums arī piedāvā šokolādes pārneses lapas, apdrukātas ar klienta izvēlēto tekstu vai foto — šis ir pirmais šāda veida piedāvājums Latvijā, kas ļauj klientiem pašiem mājas apstākļos izgatavot šokolādes gleznas.

Virtuve