Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Divas pasaules

Svētdien LNT raidījuma “Top 10” ziņa numur 1 bija par labdarības akciju ”Eņģeļi pār Latviju”.

Pārējās ziņas bija kā no otras — kašķu pasaules, viena no svarīgākajām — opozīcija pieprasa divu ministru demisiju. Ziemassvētku gaidīšanas laikā iederīgāk būtu uzkavēties pirmajā pasaulē.

Tā vien šķiet, ka Latvija spēj vienoties tikai tad, kad kādam ir grūti, kādam jāpalīdz. Tajā brīdī mēs esam stipri.

Gada vissirsnīgākās  LNT, “Rimi” un Bērnu slimnīcas fonda rīkotās labdarības akcijas “Eņģeļi pār Latviju”  koncertā svētdien saziedoti 153 473, 08 eiro. Šie līdzekļi palīdzēs akcijas vēstnešiem Annai, Lūkasam, Krišjānim un Reinim, tāpat palīdzība tiks sniegta vēl 43 bērniem visā Latvijā. Šobrīd palīdzību vēl gaida 57 bērni, kuriem ikviens tiek aicināts ziedot līdz 31. janvārim, zvanot pa tālruni 90006486 vai ziedojot naudu akcijas kastītēs.

Saziedotā nauda ļaus turpināt Annai augt, iegūstot jaunas ortozes. Mazais Lūkass turpinās saņemt specializētu pārtiku zīdaiņiem, kas nodrošinās viņam pilnvērtīgu attīstību. Savukārt Krišjānim būtiski tiks atvieglota diena, jo viņam varēs iegādāties insulīna pumpīti, bet Reinim būs iespēja veikt pēdu operāciju. Akcijas “Eņģeļi pār Latviju” koncerta tiešraidē ar skaistām dziesmām ziedot aicināja Latvijā iemīļoti un populāri mūziķi, kā arī Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Iveta Vējones kundze. Klausītājus īpaši aizkustināja par   šīs akcijas vēstnešiem sarakstītās pasakas.

Kā ik gadu liela aktivitāte bija arī zvanu centrā, kur ziedotājiem koncerta tiešraides laikā bija iespēja sarunāties ar Mārtiņu Pļaviņu, Artūru Medni, Ilzi Dobeli, Aneti Jēkabsoni-Žogotu, Valteru Krauzi, Zani Daudziņu, Andri Buli, Janu Duļevsku, Pēteri Kļavu, Mārtiņu Ruski un Ainu Poišu, kuri visu vakaru saņēma ar cilvēku sirsnīgumu piepildītus ziedojuma zvanus!

Atbalstot labdarības pasākumu, 10. decembrī šajā akcijā piedalījās arī  Kokneses kultūras nama  pašdarbnieki, kuri,  pateicoties skatītāju atsaucībai, saziedoja 284 eiro 20 centus. Tā ar labestību sirdī  ejam pretī Ziemassvētku gaišumam un ticībai, ka mēs pasauli varam darīt labāku.

Viedokļi