Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Olga pateicas Aizkraukles veikala “Supernetto” darbiniekiem

Dažkārt dzīvē tā gadās — kāds tev palīdz, pasaka labu vārdu, izglābj no nepatīkamas situācijas, bet tu labdarim pat vārdu nezini un paldies neesi pateicis. Līdzīgā situācijā pagājušās nedēļas vidū nokļuva koknesiete Olgas kundze.

Trešdien, 27. februārī, viņa bija atbraukusi no Kokneses uz procedūrām Aizkraukles poliklīnikā.  Pēk­šņi viņai kļuva slikti. Domāja, ka paaugstinājies asinsspiediens, nolēma vērsties “ātrajā” palīdzībā, lai to izmērītu. Tur viņai paskaidroja, ka spiedienu te nemēra, ja grib, var izsaukt ārstu, bet par to jāsamaksā pacienta nodeva — 4,27 eiro.  Darbinieces ieteica vērsties aptiekā. Viņa aizgāja uz aptieku veikalā “Supernetto”,  tur viņai atbildēja, ka saistībā ar to, ka neesot norobežotas telpas, spiedienu aptiekā nemērot. Kundzei kļuva pavisam slikti, un viņa iegāja veikalā “Supernetto” un palūdza padzerties. Kasiere viņu nosēdināja uz krēsla un visu laiku uzmanīja, piedāvāja arī izsaukt “ātro” palīdzību. Arī vairāki veikala  apmeklētāji jautāja, kā var palīdzēt, savukārt kāda pircēja teica, ka esot medicīnas darbiniece. Paņēmusi viņu aiz rokas, aizveda uz “ātro” palīdzību, kur tika izsaukts ārsts. Olgas kundze zvanīja ne jau tāpēc, lai kādam pārmestu, ka nevarēja izmērīt asinsspiedienu, viņa saprot, ka visi godprātīgi darīja savu darbu. Bet viņa grib pateikt īpašu paldies veikala “Supernetto” darbiniekiem un arī apmeklētājiem par palīdzēšanu, īpaši tai kundzei, kura aizveda viņu līdz “ātrajai” palīdzībai. Diemžēl viņa nevienam tobrīd nebija spējīga pajautāt labdariem vārdu. Olgas kundze ļoti cer, ka ar “Staburaga” starpniecību viņas “paldies” atradīs cilvēkus, kas viņai palīdzēja.

Viedokļi