Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Paldies,"Lauma"!

Gribu pateikt PALDIES!
Šī gada jūnija mēnesī sakarā ar iegūto īpašumu Aizkrauklē, kārtojot nepieciešamo dokumentāciju, nonācu konflikta situācijā ar apsaimniekošanas pakalpojumu sniedzēju "Lauma". Neliels konflikta iemesla izklāsts-īpašums tika iegūts izsoles ceļā, pamatojoties uz tiesas lēmuma spēkā stāšanās nosacījumiem, iekļūt īpašumā es varēju tikai jūnija mēneša beigās, "Lauma" piestādīja rēķinu par visu mēnesi, kas bija prettiesiski. Konflikts sākotnēji tika risināts klātienē, diezgan skarbi gan no manas puses, gan no Laumas darbinieka puses. Turpinājās vēlāk jau telefoniski un rakstiski. Šomēnes saņemot kārtējo rēķinu, biju patiesi priecīga, "Lauma" veica pārrēķinu. Vēlos pateikties par sapratni un neskatoties uz nokaitētiem apstākļiem, spēju pieņemt pareizu lēmumu, kas parāda, ka "Laumai" ir būtiska ne tikai kārtējā rēķina apmaksa, bet arī taisnīgs un godprātīgs risinājuma noregulējums ar pakalpojuma saņēmēju, iedzīvotāju! Tiešām..Paldies! Ceru uz turpmāku sadarbību nākotnē!:)!

ezez

Tas tiešām liek pasmaidīt, ka kāds tāpat vien, bez kādas labuma gūšanas, padalās arī ar labiem notikumiem un veiksmīgiem risinājumiem, nevis visu patur sevī un ar citiem padalās tikai, tad, kad kaut, kas slikts noticis un, tad ieskatoties forumā tiek radīts maldīgs iespaids, ka viss ir tikai slikti.;)

pirms 6 gadiem, 2014.11.17 15:30

Zinaīda

Tieši pretēji! Domāju, ka kādam šī informācija lieti noderēs. Iegādāties īpašumu izsolē ir finansiāli izdevīgi un šādu iespēju izmanto arī jaunieši. Ne visi saprot un zina, cik plašas ir apsaimniekotāja tiesības. Cits šādā situācijā kurnēdams būtu samaksājis prasīto summu.

pirms 6 gadiem, 2014.11.18 22:53

kapeika

Nebūtu cīnījusies, nebūtu neko panākusi....citi atmet ar roku un vinnētāji paliek " LAUMA-A"
man gan šis kantoris nepatīk...

pirms 6 gadiem, 2014.11.24 16:36

Ilze

Kāpēc prettiesiski? Man šķiet, likumā ir teikts, ka īpašniekam jāmaksā par to periodu, kad viņa īpašumā dzīvoklis vai kāds cits īpašums nonāk, nevis tad, kas viņš tajā var iekļūt. Tad jau milzīgi liels īpašums, ja bija tik svarīgi par vienu mēnesi nemaksāt?

pirms 6 gadiem, 2014.11.24 17:18

Sanita

īpašumu iegūst savā īpašumā tad, kad lēmums stājas spēkā, nevis dienā, kad ir bijusi tiesa. un jā, svarīgi!

pirms 6 gadiem, 2014.11.26 22:22

Vai nav vērts padomāt

Tāpēc skatos komunālo maksājuma reiķinā visu laiku ir mājas kopējais parāds, uzdevu jautājumus LAUMAI-A .Tur pat par pusgadu nav spējīgs izskaidrot kur paliek naudas līdzekļi, jo visu laiku kaut ko remontējot un uzlabojot. Reāli parādot bildes kur remonti vispār nav veikti vismaz gadus piecpatsmit atbilde ir: mājai ir parāds!

pirms 6 gadiem, 2015.03.03 12:12

to Paldies,''Lauma''!

Cik Tev par šo reklāmu samaksāja?

pirms 6 gadiem, 2015.03.03 22:20

saimnieks

Tā nu tas notiek,citi maksā ,bet citi atkal nemaksā, tie parādi rodās, bet remonti vajadzīgi lai nesabrūk mājas.

pirms 6 gadiem, 2015.03.03 23:40