Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Automašīnu tehniskā apskate Aizkrauklē.

Kas tā ir par lietu, ka nevar iziet teh. apskati Aizkrauklē ar pirmo reizi. Mašīna ir labā stāvoklī, bet tāpat čakarē par kautkādām mistiskām lietām.Itsevišķi tas inspektors ar ūsām izdomā visādu sviestu. Piemēram, lukturis par zemu, man viņs bij zemāk par 1,5 mm. Par to iedeva 2 punktus.

lielas

tas ir ipass eksemplars,reizem liekas,ka vini sledz deribas,kurs smiekligaka iemesla del neizlaidis...

pirms 11 gadiem, 2009.07.25 01:31

jura

nez es kad gaaju man bija kreisais lukturis pakaljaa un atlaava aizbraukt liidz ervisam noreguleet un kieraa izlaida cauri! nez kas jums tur par kaskji...

pirms 11 gadiem, 2009.07.25 07:28

Aizkrauklietis

ES JAU SEN AIZKRAUKLĒ TEHNISKO NEEJU, BRAUCU UZ JĒKABPILI TUR PATIEŠĀM JA IR KĀDS DEFEKTS TAD IR NEVIENS KAŠĶI NEMEKLĒ, BET ŠEIT AIZKRAUKLĒ ŠITIE DIVI ID...ŅI MĪĻĒVSKĪJS UN ŠŅĒRVELIS, TIKAI DOMĀ ,LAI VIŅIEM KĀDU PIEČUKU IEDOD JA NĒ CAURI NELAIŽ, A VIETĒJIE BIEZIE PAT NEBRAUC UZ TEHNISKO ,BET TĀ JAU IR IZIETA, KUR TAD SKATĀS TIESĪBSARGI UN KNAB, UN ŠITĀS MĪĻĒVSKA MAŠĪNAS ,KAS IR NOVIETOTAS AIS CSDD ARĪ NEVIENS NEREDZ, KUR IET VALSTS- BARDAKS, ABUS JAU SEN BIJA LAIKS CIETUMĀ- NU VAIRS NAV KAM ARĪ DROŠĪBAS POLICIJAS RAJONĀ NAV - AGRĀK VISMAZ DROŠĪBNIEKI KAUT KO DARĪJA.

pirms 11 gadiem, 2009.07.25 09:48

Servisa darbinieks

Man nākās citreiz remontēt tādus defektus ,kad smiekls nāk, par piemēru:
Rūsas plankumi uz bremžu trubiņām
Maza ļoti maza luftīte buksēs
Slikta smarža salonā ( mašīna bija ūdenī)
Nav pārāk dzeltenas pagrieziena lampiņas.
Liekās Aizkrauklē patiešām debīli divi veči strādā CSDD ,brauciet uz Ogri jeb Jēkabpili, tur tādu stulbeņu nav.

pirms 11 gadiem, 2009.07.25 09:55

agents 009

Aizkraukle sen ari vairs neju tehnisko.Dzirdeti visadi divaini nostasti.Citi pat masinam kuram ir divi vai tris gadi nevar iziet tehnisko.

pirms 11 gadiem, 2009.07.25 13:08

Ute

Ugu, es ar samērā nesen gāju TA. Auto samērā jauns, viss OK, bet tāpat 1 punktu nopelnīju, aizbraucu uz servisu (mazums kas), tie smejas ka par ko tādu čakarē. Nebija pie kā piesieties, tad nu atrada sīkumu, lai sevi apmierinātu, nu ko lai dara, sieva šim nedod, tad nu vismaz šādā vīzē jāapmierinās.

pirms 11 gadiem, 2009.07.25 19:44

rītavējš

Nu nezinu, mīļie, kas jums tur par probzām....pagājušogad vedu tur gadu brauktu auto - izgāja TA bez jebkādām piezīmēm, lai gan pirms apskates neko darījuši nebijām. Otru 6 g v auto parasti ar otro reizi izeju, jo pirmo izmantoju kā diagnostiku ;oDDDD
Par to Miļevski nezinu, šams man patrāpījies nav, bet par viņa kolēģi neko sliktu nevaru teikt.
Varbūt ierodaties jau ar atvāztiem pirkstiem un "tāpat-jau - mani - čakarēsiet" attieksmi?

pirms 11 gadiem, 2009.07.25 23:36

lielais

Pie Milevska vel nav tik traki,vins no masinas kaut ko saprot,bet Snevelis pat stabam piesiesies,man ogre uz vietas nedaudz piereguleja lukturi,bez jebkadiem majieniem par pieciti,tiri cilvecigi.Kaut gan Aizkraukle naudu jau ari neprasa,tik traki jau nav,ka te citi raksta.Bet TA labak eju Ogre vai Jekabpili,negribas del kadiem sikumiem braukat nez cik reizes.

pirms 11 gadiem, 2009.07.26 00:03

kiki

piekritu man ari ta bija mašina bija laba stavokli nekur nebija nekadu problemu bet pekšni pateica ka tuvas gaismas bojajumi talas slikti rada aizbraucu uz servisu vis normali otraja diena braucu atpakaļ še skatas un prasa mainijat es tejucu ja vis kartiba izgaju a patiesiba atbraucu ar tam pašam lampam neko neesmu mainijusi vienkarši piekasities vaidzeja .

pirms 11 gadiem, 2009.07.26 07:49

ir neoficāls rikojums, ka dienā TA drīkst izlaist tikai 20% automašīnām. Valstij vajagot naudu. Nu tad visādi kuriozi sāksies

pirms 11 gadiem, 2009.07.26 09:28

vieplis

TA vispirms ir bizness un pēc tam viss pārējais. Atbrauca radinieks ar automašīnu no ārzemēm uz 10 dienām atvaļinājumā.Vajag mašīnu piereģistrēt.Tad tikai sākās murgs! Sēž tur jauns cilvēks, cilā kaut kādus savus papīrus,neprot izlasīt angļu valodā automašīnas dokumentus.Pēc tam pieprasa vēl kaudzi dažādus dokumentus. Tie esot jāsūta uz Rīgu utt.Pēc tam būšot atbilde! Vienkāršāk ir samaksāt sodu, kad aptur policists.Varbūt tas viss tiek darīts ar nolūku?

pirms 11 gadiem, 2009.07.26 11:47

M.M.

Arī mani "izčakarēja" - pirms tam biju aizbraukusi uz autorizēto servisu pārbaudīt un tur teica, ka viss būs o.k., bet onka Aizkrauklē tik nosmej - sak, nav lukturi pareizi noregulēti ;)

A es blondīne - saņēmu savu vieninieku un rullēju tālāk....

Laikam labāk iešu Rīgā :)

pirms 11 gadiem, 2009.07.26 16:37

zafira

Mani šogad neizlaida dēļ stūres pastiprinātāja-bet iepriekšējos gadus izlaida.Un vēl pa vienam punktam iedeva par it kā noskrāpētiem priekšējo un aizmugurējo stiklu.

pirms 11 gadiem, 2009.07.27 13:15

AHA

Nedomā, ka Rīgā būs vieglāk iziet TA. Piekasas pie sīkukiem - nepatika, ka lukturis it kā neatbilst standartformai - (nezinu kādai tieši), izgāju no trešās reizes, saku jau trākot. Naudu vien plēš!!!
Itīpaši, ja tiek pie jauniem darbiniekiem, nu tik turies, uh!

pirms 11 gadiem, 2009.07.27 16:27

Raven

Zinu to, ka Aizkrauklē nedrīkst iet, jo tur pat atradīs iemeslu, lai neizietu tehnisko jaunajai mašīnai! Tas nozīmē vienu, cūkas paliek cūkas, kam būtu jā...d pa.... Ir jāsajēdz divas dažādas lietas, vai tas var apdraudēt, vai nē citus satiksmes dalībniekus. Bet tie dauņi piesienas, pilnīgi pie visa. Loģiski, ja vienu lukturi ieliksi jaunu gaismas caurlaidība būs cita kā otram, tāpēc jau nav jāmaina tas otrs. Ar to Aizkraukles tehnisko apskates punktu ir bēdīgi, laikam tās priekšnieks ir nū'gis, tos tirliņus ar terorizē un rezultāts redzams.
Latvijas šitā tehniskā apskate ir pati debīlākā visā Eiropā, tur nav šaubu.

Un tā OCTA, nafi///g tā vēl vajadzīga, atkal naudas izspiešana!

pirms 11 gadiem, 2009.07.28 20:35

sātans

izskatās "aizkrauklietis" ir diagnoze.dzīvoju Ogres rajonā,apskati jau kuru gadu eju Aizkrauklē,gan gaismas manam auto noregulēja,gan pakonsultēja par remontiem-nav problēmu,normāli džeki-nav ne vainas,braucu kad gribu-nav nekādu pierakstu kā pie mums Ogrē,man patīk.

pirms 11 gadiem, 2009.07.28 21:55

yoske

Ieliekat vismaz 2oo ls savos patsmitgadīgajos dzelžos un problēmu nebūs...

pirms 11 gadiem, 2009.07.29 00:13

VĒROTĀJS

Pats novēroju aptuveni 1. mēnesi atpakaļ dīvainu atgadijumu. Tātad strādāju autorizētā auto centrā Rīgā un bija nepieciešamība iegriesties Aizkraukles CSDD mazliet citos jautājumos, bet ejot viņu uzņemšanas kantorī ievēroju ka tikko no apskates boksa izbraukusi automašīna kura tiek apaklpota mūsu centrā (auto uzreiz var pamanīt pēc papildus aprīkojuma) auto īpašnieks bija manāmi sašutis neizlaida skati. Auto šī bija 2. askate tātad 2 gadus veca. Iemesls nedeg papildus bremžu signāls aizmugurējā stiklā 1. tas skaitās papildus aprīkojums 2. kad atvēru bagāžas nodalijumu un pakustināju kontakt grupu gaisma iedegās secinājums rūpnieciskui varb nebija kārtīgi uzlikts vadiņš, kad paaicināju inpektoru pārliecināties ka auto defekts novērsts, sejā saņēnu patmīlīgu smīnu ar atbildi, vai nu tiešām tik ātri salabojāt aiziešu pēc mirkļa pārliecināšos.
P.S pašam skate jāiet aptuveni pēc 2. ned Auto pirms skates sagatavošu auto centrā. paņemšu līdzi visu nepieciešamo dokumentāciju un tad ja būs nepieciešams pacelšu jautājumu.

pirms 11 gadiem, 2009.07.29 07:34

alias

Par šādām lietām nevajag anonīmi internetā burkšķēt, bet rakstīt iesniegumu CSDD. Man arī piekasījās pie neesoša defekta. Uzrakstīju iesniegumu, pievienoju autorizētā servisa slēdzienu un iesniedzu. Dabūju skati, dabūju atvainošanos un vēl tiesāšos par zaudējumu piedziņu. Ja šādi iesniegumi būtu regulāri plus vēl regulāras tiesas, pazustu vēlme *** cilvēkus. Paši ļaujat sev uz galvas kāpt, tāpēc jau arī kāpj.

pirms 11 gadiem, 2009.07.29 10:18