Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labs darbs

Vispirms dara, pēc tam domā. Tā ierasti saka par sievietēm. Vai tad tie mūsu politikāņi nerīkojas tāpat? Vispirms saeimietis dzer un brauc, pēc tam tikai atvainojas. Divdesmitgadīgu lāci vienkārši paņem un aizved uz zvēru dārzu, prasti sakot, zvēru nozog. Ar policijas piedalīšanos. Var jau būt, ka zvēram līdzšinējie dzīves apstākļi bija nepiemēroti. Bet par to arī vajadzēja runāt... Tik saeimieši izrādīja savu "visu varēšanu".
Pilnīgi pretējs notikums, par kuru uzzināju šodien. Pie veikala pirms kāda laika parādījās būdiņa, saņēmu paskaidrojumu - meitenes te baro kādu vecu kaķi, kurš te pieklīdis vai pamests. Jau kādu laiku manīju, ka būdiņa pazudusi, šodien prasīju pārdevējai - kaķis nomiris, ka vairs nav? - Nē, uz mājām aizveda. Nodomāju, saimnieki atradušies, bet pērdevēja turpināja - tā meitene, kas visvairāk rūpējās par veco kaķi, aizveda to uz savu vecāku mājām. Man tik vien, kā atlika - labu darbi izdarījāt.
Meitenes ilgi domāja. Baroja kaķi. Tikai tad aizveda. Lāci paņēma un aizveda. divdesmit gadus nedarīja neko.

Krese

Paldies jaukai meitenei un viņas vecāku ģimenei! Lai Jauks ir Adventa un Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

pirms 6 gadiem, 2014.12.04 12:56