Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lūgums nobalsot!

Labdien!
Aicinam atbalstīt jauniešus ar redzes traucējumiem balsojot par projektu “Neredzīgu jauniešu atpūtas telpa”
Strazdumuižas ciemats ir vieta, ko par savām mājām sauc liela daļa cilvēku ar redzes invaliditāti. Daļu no šīs sabiedrības sastāda tieši jaunieši ar redzes traucējumiem. Jaunieši ir talantīgi, darboties griboši un radoši. Idejas viņiem ir daudz un dažādas. Arī vēlme attīstīties un stiprināt Latvijas Neredzīgo biedrības kapacitāti. Taču, lai neierobežoti un neatkarīgi darbotos, jauniešiem nav pielāgotu un labiekārtotu telpu, ko viņi varētu saukt par savām. Ar šī projekta palīdzību tiks labiekārtotas un pielāgotas telpas ar visu ikdienā nepieciešamo jauniešiem ar redzes traucējumiem. Lai sasniegtu augstus mērķus, nav vajadzīgs daudz. Tikai neliels iedrošinājums un apziņa, ka neesi viens.
Balsot iespējams izmantojot savu mobilo telefonu portālā
https://labiedarbi.lv/lv/projekts/neredzigu-jauniesu-atputas-telpa
Balsojums ir bez maksas!
Kā arī dažādos sociālos tīklos - draugiem.lv:
https://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/?project=1555
inbox.lv:
https://labiedarbi.inbox.lv/project?id=1555
facebook un twitter, tāpēc katrs var balsot piecas reizes (atkarībā no tā, cik sociālos tīklus izmantojat). Ļoti ceram uz atsaucību un tieši Jūsu palīdzību, lai realizētu šo projektu un sniegtu jauniešiem vairāk iespēju.