Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kas notiek Aizkrauklē

Ko aizvadītajos četors gados Aizkraukles novada domes deputāti ir izdarījuši Aizkraukles pilsētas iedzīvotāju, īpaši jaunās paaudzes labā?
Tiek organizēti dažādi pasākumi, uzlikta stadiona zīme, uzstādīti luksofori .... Tomēr problēmas, kas bija mācību iestādēs pirms četriem gadiem ir saglabājušās un nekas nav atrisināts. Nezinu, vai tā ir nevēlēšanās, nevarēšana, vai kādi citi iemesli?
Kas notiek pilsētas sākumskolā? Nekas nav mainījies, jo direktore, kas šobrīd ir dikretora vietniece, nerisināja un nerisina bērnu problēmjautājumus - bērnu emocionālo un fizisko vardarbību no klasesbiedru un citu klašu audzēkņu puses. Viss tiek nostušēts, noklusēts, lai pasargātu skolas prestižu, jo tas svarīgāks par mūsu bērnu augšanu drošā un veselīgā vidē. Rodas jautājums, ar ko nodarbojas sociālais pedagogs un kādas ir darba metodes, ja ilgstoši nekas nav atrisināts un problēmas saglabājas?
Pirmsskolas izglītības iestādē notiek bērnu morāla un fiziska ietekmēšana, bet vadība ilgstoši slimo un to aizvietojošās personas nav pilnvarotas izlemt šādus jautājumus. Vai šis nav jautājums, kas jārisina tagad un tūlīt? Vai tā mēs nekropļojam savus bērnus turpinot pieļaut, ka viņi apmeklē šādu iestādi, jo risinājums netiek piedāvāts?
Kādā stāvoklī mums ir pilsētas stadions? Tirbīnes ar metāla margām, kam asas kantes. Vai tas ir drošs? Turklāt, atstarpes ir tādas, ka pat pieaugušais, neuzmanīgi pārvietojoties, var nokrist un gūt traumas. Izskatās, ka deputātiem,primārais ir zīme "Stadions", nevis paša stadiona tribīņu sakārtošana.
Kādu iemeslu pēc citās pašvaldībās (pat mazās,piemēram, Skrīveru) ir sporta laukumi ar mākslīgo segumu, bet mums nepieciešams tenisa laukums ar mākslīgo segumu? Kam tas domāts? Vai tiešām bērniem? Nav manīts, ka Aizkrauklē būtu attīstīts tāds sporta veids kā teniss, jo sevišķi bērnu vidū. Kam tad domāts šis laukums? Dažiem spēlētājiem? Ar ko tad viņi izpelnījušies tādu labvēlību no pašvadības?
Iespējams, dārgi, bet mazās pašvadības taču atrod naudu, ko ieguldīt, jo viņiem ir svarīgi savas pašvaldības iedzīvotāji un viņu nākotnē. Savukārt, Aizkraukles pašvaldība ar tādiem lieliem nodokļu maksātājiem kā AKZ,Latvenergo,Jeld-Wen u.c., nespēj atrast līdzekļus iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanai.
Kāda ir ūdens kvalitātē Aizkrauklē? Vai tiešām nepilnu mēnesi vecam zīdainim jāsaslimst ar retu slimību, lai pašvalīdbas iestādes, kas atbildīgas par ūdens kvalitāti Aizkraukles pilsētā, sāktu kaut ko darīt? Vai iedzīvotājiem ir jāgaida, kad gaidiem savos amatos iesēdējušos pašvaldības darbinieku un amatpersonu neizdarības dēļ iedzīvotāju veselībai un dzīvībai tiek nodarīts kaitējums un tikai tad sagaidīt adekvātu un likuma normām atbilstošu rīcību?