Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svecīte liesmo

Svecīte logā liesmo kā gadiem Lāčplēša dienā. Liesma ir tā pati. Par ko liesma liesmo? Piemiņai liesmo. Gadsimtu senai piemiņai liesmo. Skumji, bet labi, ka tie, kas kaujas laukā nolika savu galvu, citi cīnītāji neredz to, kas šodien notiek.
Vai šodien nabagi un miljonāri ies fiziskā kaujā, lai cīnītos par valsti? Naska tauta ir uz ārišķībām. Veikalā iedeva sarkanbaltsarkano lentīti - svētku nedēlā esot jāpiesprauž. Patriotisma veicināšanai jauniešiem esot jāstājās zemessardzē, tas veicinot patriotismu. Kas ir patriotisms? Pat lielāks un mazāks. Ja nav piesprausta lentīte, tad patriotisms mazāks? Kā mēra patriotismu? Tiem, kas lemj par nto miljonu atvēlēšanai valsts 100gades svinēšanai, patriotisms ir mega līmenī? Kas pēdējā 30gadē reāls izdarīts? Ceļi izšķīduši, skolas tiek lividētas, mājas brūk, cilvēku nav...Toties rīko diskusijas, seminārus, kursus, lai veicinātu patriotismu. Man bez kursiem logā liesmo svecīte. Piemiņai.