Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Oļģerta Šabanska kausu iegūst Kokneses volejbolisti

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā notika Neretas vidusskolas absolventa Oļģerta Šabanska iedibinātā kausa izcīņa volejbolā vīriešiem.

Šī kausa izcīņu Šabanska kungs iedibināja un atbalstīja kā Neretas vidusskolas absolventu un esošo skolēnu sacensības jau pirms daudziem gadiem. Bet, ņemot vērā daudzus objektīvus apstākļus, pēc Oļģerta Šabanska ierosinājuma jau trešo gadu šā kausa izcīņā piedalās Neretas un apkārtējo novadu vīriešu volejbola komandas.
Uz sacensībām ieradās komandas no Vecumnieku, Kokneses, Neretas novada un Jēkabpils pilsētas. Komandu sastāvos kā pretinieki laukumos dažās spēlēs spēlēja trīs paaudžu volejbolisti. Jaunība, ātrums, spēks pret pieredzi, nosvērtību un apdomību. Cīņa par katru punktu ikvienā spēlē bija aizraujoša un azartiska.
Nezaudējot nevienu spēli, Oļģerta Šabanska kausu izcīnīja Ivara Māliņa trenētie Kokneses vidusskolas volejbolisti Kristers Dardzāns, Matīss Petjukevičs, Edgars Kaln­ozols, Mikus Gabronovs, Matīss Zaļais, Atis Blaus, Raivis Pālēns un Kristers Leķis. Sudrabs Neretas volejbolistiem Mārim Orlovam, Viktoram Kudrjašovam, Aldim Muraško, Aivaram Kupetim, Raimondam Klaucānam, Andrejam Ivanovam. Bronzas godalgas Jēkabpils komandai.