Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Balts lietus

Balts lietus šodien nolijis. Lietus piļu vietā dejoja un virpuļoja skaistās sniegpārslas. Dejoja savu pēdējo skaistumu. Skaistais baltums vēl vietām saglabājies. Saglabājies tur, kur cilvēks parasti neiet. Neizmin skaistumu. Ar cilvēku līdzdalību skaistums jau pārvērties dubļos, peļķēs, slapjumā.Balts lietus šodien nolijis. Ir tādi, kas saka - lietus nemēdz būt balts. Redzam jau tikai to, ko paši gribam redzēt. Ko gribam redzēt, kam ticam, ka tā ir.
Zinu, ka esmu savādāka kā agrāk. Zinu, ka daudzi ir noticējuši baumām - nepieskaitāma. Noticētāji un izplatītāji var uzrādīt pieskaitāmību apliecinošu dokumentu? Visi ar laiku izmainās.
Visi paliekam veci. No dažiem paliks tikai dubļi, no dažiem - jauns pavasaris pēc dubļiem.
Ko tu murgo - cik nav nācies to dzirdēt. Teicējiem pat balts lietus nelīst, vieni dubļi vien uz pašu galvas, caur kuriem visi citi rādās dubļaini.
Balts lietus šodien nolijis. Kur cilvēka roka, tur dubļi, kā ar valodu, kā ar kultūru un inteliģenci.Paši rada dubļus, kritizē citus, paši raks dziļākus grāvjus arī?
Bet šodien lija balts lietus.

:))

Nē, nepaliekam. Mēs nemaz nevaram palikt tik veci, cik esam. Visi KĻŪSTAM arvien vecāki un vecāki.

pirms 9 gadiem, 2012.01.10 05:16

Gunta Leona

Gramatikas teorijā gandrīz teicami. Te jau nav korektoru un redaktoru, pati savu rakstīto arī nepārlasu. Uz papīra drukātā avīzē esmu redzējusi vārdu pislēta, neatceros, kura pilsēta tā bija nosaukta. Kas vispār ir vecs cilvēks? Cits jau piedzimst vecs un bērna prātā paliek visu mūžu. Miesa tik kļūst vecāka. Vārds paliek dažkārt tiek lietots arī laika nozīmē. Paliek aukstāks. Vecums nenāk viens

pirms 9 gadiem, 2012.01.10 11:05

Jā,

Piemēram. Sacensībās viens brālis palika pēdējais, otrs uzvarēja un ... palika čempions. :D

pirms 9 gadiem, 2012.01.10 11:39