Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Mars” ziedo vairāk nekā 2 tonnas produkcijas medicīnas darbiniekiem visā Baltijā

Globālais pārtikas ražotājs un vairumtirgotājs “Mars” ir ziedojis vairāk nekā 2 tonnas uzņēmuma produkcijas medicīnas darbiniekiem Baltijas valstīs, lai pateiktos par smago un cēlo darbu, ko viņi veic COVID-19 pandēmijas laikā. Ziedojums ir daļa no globālās “Mars” apņemšanās, kas ietver naudas un materiālos ziedojumus vairāk nekā 18 miljonu eiro apmērā, lai atbalstītu cilvēkus, mājdzīvniekus un kopienas visa pasaulē, kuras visvairāk skārusi COVID-19 izplatība.

“Mars” ziedojumu Baltijas valstīs veido gandrīz 2 tonnas šokolādes produkcijas, ietverot “M&M’s”, “Bounty”, “Twix” un “Snickers”, kā arī aptuveni 255 kilogrami “Airwaves” košļājamās gumijas. Kopējais ziedojuma apmērs veido 41,5 tūkstošus produkcijas vienību.

“Mars” norāda, ka viss ziedojums ir nodots ārstniecības iestādēm visās Baltijas valstīs, tai skaitā Valsts neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam Latvijā, piecām slimnīcām Lietuvā (Viļņas klīnikai “Santaros”, Panevēžas slimnīcai, Kauņas klīniskajai slimnīcai, Klaipēdas universitātes slimnīcai un Šauļu slimnīcai), kā arī Ziemeļigaunijas reģionālai slimnīcai Igaunijā.

Medicīnas darbinieki Latvijā ir saņēmuši aptuveni 878 kilogramus produkcijas, Lietuvā - aptuveni 873 kilogramus, bet Igaunijā - aptuveni 366 kilogramus produkcijas.

Skaiste Sruogaite, “Mars” Korporatīvās komunikācijas direktore Baltijas, Balkānu un Adrijas jūras valstīs norāda, ka kompānijas ziedojumu mērķis ir nodot dāsnu pateicību cilvēkiem visneaizsargātākajās nozarēs un tiem, kuri ir nesavtīgi palīdzējuši glābt cilvēku dzīvības COVID-19 pandēmijas laikā: “Pandēmiju mēs pārdzīvosim tikai atbalstot viens otru, un ziedošana ir viens no šādiem atbalsta veidiem. Ziedojot “Mars” produkciju, mūsu mērķis ir pateikties medicīnas personālam par palīdzības sniegšanu cilvēkiem visās Baltijas valstīs.”

Latvijā un pasaulē