Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

24. aprīlī Skrīveros notiks traktortehnikas apskate

Skrīveru novadā paredzētā traktortehnikas apskate notiks 24. aprīlī pulksten 11 un 27. maijā pulksten 11. Tā tiks organizēta, ievērojot piesardzības pasākumus, bet traktortehnikas īpašniekiem, ja vien iespējams, vēlams samaksu veikt ar bankas pārskaitījumu.
Lai piedalītos ceļu satiksmē un arī pirms pavasara darbu uzsākšanas, traktortehnika un tās piekabes jāsagatavo un jāuzrāda ikgadējai tehniskajai apskatei – atgādina Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra.

Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras vecākais inspektors Kārlis Vadzītis apstiprina, ka traktortehnikas apskate Skrīveros notiks laikos, kas bija paredzēti līdz šim.

“Tehniskā apskate notiks, ievērojot piesardzības pasākumus, piemēram, divu metru distanci vienam no otra,” saka Kārlis Vadzītis. Viņš piebilst: ja agrāk tehnikas saimnieki samaksu veica, izmantojot bezskaidras naudas norēķinus, tad tagad ir ieteikums maksāt, izmantojot internetbanku. Inspektors pēc tehniskās apskates veikšanas uz e-pastu nosūtīs pēcapmaksas rēķinu, un tas būs jāapmaksā. Tas tiek darīts, lai būtu mazāk kontaktēšanās. Līdz ar to tehniskās apskates dalībnieki aicināti sagatavot rekvizītus un e-pasta adresi, uz kuru nosūtīt rēķinu.

Apskates laikā vadītājam jābūt līdzi arī derīgai atbilstošas kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecībai, tehnikas reģistrācijas apliecībai un jābūt derīgai OCTA polisei.

Vairāk informācijas: tālrunis: 28664518, 65123326 vai www.vtua.gov.lv.

Novadu ziņas