Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aiviekstes bibliotēku vēl neslēgs

Pļaviņu novada finanšu un teritoriju attīstības komitejas sēdē pašvaldības deputāti no jauna atgriezās pie jautājuma par Aiviekstes pagasta bibliotēkas slēgšanu un tās funkciju nodošanu Gostiņu bibliotēkai, kur paredzēts atvērt arī Valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centru vai atbalsta punktu.


Viedokļi par Aiviekstes bibliotēkas turpmāko darbību pašvaldībā bijuši dažādi, tomēr vairākums ir pret tās slēgšanu, vismaz līdz brīdim, kad novada bibliotēku pārcels uz jaunajām telpām Raiņa ielā 45, vai sakārtos Gostiņu bibliotēkas telpas, kur joprojām ir sausā tualete.

Pļaviņu novada domes izpilddirektoram Aivaram Bardovskim bija uzdots līdz sēdei izvērtēt, cik daudz līdzekļu nepieciešams remontam. Kā skaidroja izpilddirektors, tas izmaksātu ap 15 000 eiro, no kuriem lielākie izdevumi būtu par tualetes pārbūvēšanu mūsdienu prasībām. Deputāti piekrita, ka tā šobrīd ir pārāk liela summa un jāpārskata remonta izmaksu iespējas. Līdz ar to pagaidām atcelts lēmums par Aiviekstes pagasta bibliotēkas slēgšanu, kamēr nav skaidrības par uzlabojumiem Gostiņu bibliotēkā.


Arī pašvaldības izglītības un kultūras jautājumu komiteja, vēlreiz skatot jautājumu par Aiviekstes bibliotēku, atbalstīja tās slēgšanu, ja tas tiek darīts kompleksi ar Gostiņu bibliotēkas sakārtošanu. Tā ka pie šī jautājuma Pļaviņu novada domē vēl atgriezīsies.
Aiviekstes pagasta bibliotēka pagaidām turpinās savu darbu.

Novadu ziņas