Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē Covid-19 nalīzes nodevuši vairāk nekā 600 cilvēku

Kopš 14. decembra, kad Aizkrauklē sāka darboties Covid-19 analīžu ņemšanas punkts, līdz šim tajā analīzes nodevuši vairāk nekā 600 cilvēku.

“Centrālās laboratorijas” klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja Kristīne Ūdre informē, ka cilvēku intensīvais pieplūdums skaidrojams ar to, ka analīzes var nodot jebkurš, kuram ir slimības simptomi. Aizkraukles punktā ierodas klienti gan no Aiz­kraukles un tuvākajiem novadiem, gan tālākām vietām. Rindas paraugu nodošanai ir arī turpmāk, jo Veselības ministrija nolēma vēl līdz 25. janvārim pagarināt termiņu, līdz kuram uz testu var pieteikties bez ārsta nosūtījuma, ja ir akūtas elpceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra, ožas traucējumi, garšas izjūtas zudums un citi saslimšanas sim­ptomi.

Aizkrauklē joprojām medicīnas darbiniece brauc no Rīgas — vietējo medicīnas darbinieku tā arī nav izdevies sameklēt.

Novadu ziņas