Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē notiks ZZ Čempionāta Ģimenes kauss

Jau šonedēļ, 15. maijā, Aizkrauklē norisināsies “ZZ Čempionāta” Ģimenes kauss, kurā varēs piedalīties ikviens, pildot uzdevumus un pavadot aizraujošu dienu kopā ar savas ģimenes komandu. Galvenā balva būs 2000 EUR kopīgiem ģimenes piedzīvojumiem, kas tiks izlozēta starp visiem dalībniekiem, kas piedalījušies ZZ Čempionāta Ģimenes kausā.


Ņemot vērā pandēmijas izraisītos ierobežojumus un skaudro statistiku par augsto spriedzes līmeni ģimenēs – 73% Latvijas ģimeņu pandēmijas laiks ir nesis līdzi dažāda veida izaicinājumus, šogad “ZZ Čempionāta” mērķis būs saliedēt un stiprināt ģimenes, nevis skolas klases, kā tas bija ierasts visās iepriekšējās sezonās. Šogad akcija norisināsies grandiozā auto un pastaigu orientēšanās piedzīvojuma formātā! Noderēs gan izveicība, gan izdoma, gan katra komandas dalībnieka stiprā puse.


Kas jāzina pirms dalības spēlē:

atzīmējiet 15. maiju ģimenes kalendārā;

Pēc savas patikas izvēlieties vienu no 10 fināla norises vietām Latvijā – Pāvilosta, Saldus, Talsi, Jelgava, Rīga, Aizkraukle, Preiļi, Alūksne, Valmiera, Salacgrīva;

gatavojieties aizraujošam piedzīvojumam 5 – 7 stundu garumā;

atcerieties, ka ātrums nebūs noteicošais spēles rezultātā. Sacensības skaistums slēpjas, nevis ātrumā, bet kopā pavadītajā laikā;

uzlādējiet savas un telefonu baterijas, un nodrošinieties ar extra bateriju vai lādētāju mašīnā;

lejupielādējiet bezmaksas LOQUIZ lietotni (Androidvai iOS) tikai viena komandas dalībnieka telefonā. Vēlams jaudīgākajā vai jaunākajā komandas viedtelefonā.


Ja tava komanda piedalījās Digitālajā posmā, pārliecinieties, ka visi uzdevumi izpildīti, jo tas dos lielāku iespēju tikt pie galvenās balvas.


Kā reģistrēties spēlei

ja tava komanda IR piedalījusies ZZČ Ģimenes kausa Digitālajā posmā:

dalībnieki spēles pieejas saņems savā komandas kontā: https://zzcempionats.lv/mana-komanda

Ja tava komanda NAV piedalījusies ZZČ Ģimenes kausa Digitālajā posmā:

dalībnieki spēles pieejas uzzinās Zelta Zivtiņas Facebook kontā pasākumu sadaļā (15. maija pasākums). 

Svarīgi! Spēles pieejas tiks publicētas īsi pirms 15. maija.


Kā noritēs spēle:

Katra ZZ ZONA sastāv no dažādiem uzdevumu kontrolpunktiem.

Kontrolpunkti atrodas skaistās vietās, katrs aptuveni 5–15 minūšu brauciena attālumā viens no otra. Starp šiem kontrolpunktiem dalībnieku komandas pārvietojas ar auto, izņemot Rīgas zonu, kur visa spēle norit pastaigas formātā.

Nonākot kontrolpunktā, komandas novieto auto atļautā vietā un dodas radošā uzdevumā.

Vienā zonā atrodami šādi uzdevumi:

ZZ LĀČU MEDĪBAS – meklē, atrodi, izzini

Sadales tīkls DROŠĪBAS TRASE – foto, radošums, erudīcija

Tele2 Latvia EMOJI MĪKLU TRASE – seko norādēm, atrodi, atrisini mīklu!

VITAMĪNU UN SPĒKA PUNKTS

Spēles navigācija un uzdevumu veikšana notiks ar lietotnes LOQUIZ (Android vai iOS) palīdzību. Atcerieties, ka par pabeigtiem tiek uzskatīti tie uzdevumi, kas reģistrēti lietotnē.

Sīkāka informācija par katru no uzdevumiem būs atrodama lietotnē, tiklīdz sāksiet spēlēt spēli izvēlētajā ZZ ZONĀ.

Visu uzdevumu apmeklēšana un veikšana vienā ZZ ZONĀ aizņems 5 – 7 stundas – kā jau īstā piedzīvojumā dienas garumā!

Sīkāka informācija par katru no uzdevumiem būs atrodama, uzsākot spēles gaitu.


GALVENĀ BALVA!

2000 EUR izlozē piedalās visi, kas piedalījušies gan digitālajā, gan fiziskajā ZZČ Ģimenes kausa posmā. Tomēr, jo aktīvāki būsiet un vairāk uzdevumus būsiet izpildījuši, jo lielāka iespēja laimēt!

Vairāk informācijas par spēli https://www.zzcempionats.lv/  

Novadu ziņas