Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē pārbūvē rotācijas apli

Aizkrauklē, Gaismas un Jaunceltnes ielas krustojumā, sākta rotācijas apļa pārbūve, un neērtības autovadītājiem būs jāizjūt līdz augustam.

Aplī pašlaik nevar iebraukt pa Jaunceltnes ielu no lielveikala "Maxima" puses — tur ir novietota ceļu slēdzošā barjera. Pilnībā slēgts aplis ir virzienā no dzelzceļa stacijas. Virziens no Gaismas ielas uz Jaunceltnes ielu ir regulējams ar luksoforu, var pagriezties uz Aizkraukles pagasta pusi. 

Autobusu satiksme notiek pa Lāč­plēša un Baznīcas ielu. 

Rotācijas apli 2006. gadā izveidoja ceļu būves sabiedrība “Aizkraukle”. “Aplis kopš uzbūvēšanas ir kalpojis jau 15 gadu un nolietojies, šajā laikā ir remontētas atsevišķas vietas. Apļa iekšpusē izdrupis ķieģeļu seguma klājums, ārmalā esošajā asfalta klājumā ir plaisas, iesēdumi,” stāsta Aizkraukles novada domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos Einārs Zēbergs. 

Tiks mainīts ķieģeļu segums, asfalta klājums aplī un piebraucošajās joslās, nomales, atjaunos “saliņas”, kā arī notiks pieguļošā grāvja pārbūve slēgtajā kolektorā. Apstādījumi apļa iekšpusē netiks pārveidoti. 

Darbus veic SIA “VIA”.  Apļa pārbūve izmaksā 128 720 eiro un meliorācijas darbi — 18 747 eiro, kam vēl jāpieskaita pievienotās vērtības nodoklis. 

Novadu ziņas