Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē uz laiku slēgta piebraukšana Gaismas ielai no Mednieku un Spīdolas ielām

Aizkraukles novada pašvaldība informē, ka no ceturtdienas, 8.jūlija, uz šķembu virskārtas un asfaltbetona izbūves laiku tiek slēgta piebraukšana Gaismas ielai no Mednieku un Spīdolas ielām (pie kultūras nama). Līdz 21.jūlijam no Spīdolas ielas izbraukšana uz Enerģētiķu ielu iespējama pa Skolas ielu un Torņa ielu vai pa Gaismas ielu, sekojot luksofora norādēm. 


Turpinās 2020. gada nogalē sākti Gaismas ielas posma rekonstrukcijas būvdarbi. Būvdarbu laikā tiek veikta ielas nesošās konstrukcijas un seguma pārbūve, ietvju pārbūve un izbūvēšana, kā arī jauna apgaismojuma uzstādīšana un lietus kanalizācijas izbūve. Rekonstruējamais posms sākas krustojumā ar Mednieku ielu no vietas, kur tika pārtraukti iepriekšējie Gaismas ielas atjaunošanas darbi 2019.gada rudenī, un noslēdzas aiz kultūras nama starp Dzelzceļa un Nokalnu ielu.


Gaismas ielas tālākai rekonstrukcijai projektā “Esošās rūpnieciskās teritorijas infrastruktūras sakārtošana Mednieku un Gaismas ielas teritorijā, uzlabojot tās piemērotību ražošanas uzņēmumu attīstības vajadzībām” Aizkraukles pašvaldība piesaistījusi Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumu.


Ielu atjaunošanas darbus veic SIA “VIA”, kura piedāvājums Aizkraukles pašvaldības izsludinātajā iepirkumā tika atzīts par atbilstošāko. Līgums parakstīts 2020.gada 1.oktobrī, tā kopējā summa 715 721.91 EUR (tai skaitā PVN 124 216.20 EUR). Plānotās projekta  attiecināmās izmaksas ir 701 758.86 eiro. No tām 417 055 eiro ir ERAF atbalsts, bet pārējo sedz Aizkraukles pašvaldība, aizņemoties līdzekļus Valsts kasē. Paredzamais būvdarbu beigu termiņš 2021. gada nogale.

Novadu ziņas