Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles ikgadējais pasākums “Gada notikums” plānots maijā

Ikgadējais pasākums “Gada notikums 2020”, kurā tiek apskatīti aizgājušā gada svarīgākie notikumi, šogad Aizkrauklē notiks jau 9. reizi. Tomēr valstī esošā ārkārtējā situācija liedza iespēju to sarīkot pilsētas dibināšanas dienā 10.janvārī. Pašvaldība nolēmusi, ka tas notiks 4.maijā – Latvijas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienā — informē Aizkraukles novada kultūras nama direktore Anta Teivāne.

Kā jau ierasts, pasākumā plānota balvu pasniegšana 14 nominācijās, uzņēmēju “Gada balvas” pasniegšana 6 nominācijās un goda pilsoņa titula piešķiršana. Goda pilsoņa godā tiks celts bijušais Aizkraukles pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Bāliņš.


Šoreiz pašvaldība aicina arī sabiedrību izteikt viedokli, balsojot vai ierosinot svarīgāko notikumu 2020.gadā mūsu novada attīstībā, kultūrā, sportā, izglītībā, sabiedrībā, uzņēmējdarbībā, kā arī jaunatnes, sociālajā vai komunikācijas jomā, kā arī izvirzīt klientam draudzīgāko uzņēmumu. Balsošanas anketā apkopoti vairāki svarīgākie notikumi, par kuriem viedokli varēs izteikt ikviens, kā arī ir iespēja pievienot citas, iedzīvotāju izvēlētas, iniciatīvas.

Balsošana sāksies 1.martā un notiks līdz 15.martam. Balsot varēs tikai elektroniski. Galvenie notikumi tiks izvirzīti, balstoties uz sabiedrības viedokli un pašvaldības izvērtējumu.


"Cerēsim, ka pasākuma dienā – 4.maijā –  ierobežojumi būs atviegloti un  varēsim pulcēties, lai šajā, mūsu valstij tik svarīgajā dienā, godinātu tos, kas Latviju un Aizkraukli dara tādu, kāda tā ir šodien. Ja tomēr tādas iespējas nebūs, saņemt balvas tiks aicināti tikai nominanti un sabiedrība varēs vērot pasākuma tiešraidi," saka Anta Teivāne. "Veidosim kopā un svinēsim kopā. Tiksimies Baltā galdauta svētkos – 4.maijā  pilsētas kultūras namā!"


Anketa pieejama šeit

Novadu ziņas